Cheap hair Masks, Serums & Tonics MATRIX
On this page you will find hair Masks, Serums & Tonics MATRIX at the lowest prices, more so all hair Masks, Serums & Tonics MATRIX ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is MATRIX Mega Sleek Iron Smoother rinseless anti-frizz spray with thermal protection 250 ml marked at 329 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 13
MATRIX Mega Sleek Iron Smoother rinseless anti-frizz spray with thermal protection 250 ml
329,-
132 Kč/100 ml
Currently Unavailable
Hair Treatment - for women, leave-in, for frizzy and unruly, effect: gloss and smoothing - 132 Kč/100 ml
MATRIX Miracle Creator multifunctional hair spray 190 ml
329,-
173 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, leave-in, for for all hair types, effect: gloss - 173 Kč/100 ml
MATRIX So Silver All-in-One rinseless neutralizing spray 200 ml
369,-
185 Kč/100 ml
Currently Unavailable
Hair Treatment - for women, leave-in, for frizzy and unruly and blond, effect: hydration, strengthening, gloss, neutralisation of yellow tones and easy combing - 185 Kč/100 ml
MATRIX Over Achiever 3in1 50 ml
379,-
758 Kč/100 ml
Currently Unavailable
Hair Treatment - unisex, leave-in, for for all hair types, effect: smoothing - 758 Kč/100 ml
MATRIX Mega Sleek 96H heat-activated anti-frizz serum 30 ml
385,-
1,283 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - - 1,283 Kč/100 ml
MATRIX Instacure rinseless spray 190 ml
409,-
215 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, leave-in, for damaged, effect: nutrition, regeneration, gloss, softness and easy combing - 215 Kč/100 ml
MATRIX A Curl Can Dream Light Hold Gel 250 ml
Discounted -10 %
409,-
459,-
164 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - professional, for wavy and curly hair, light hold, volume 250 ml - 164 Kč/100 ml
MATRIX A Curl Can Dream Defining Spray Scrunch N' Go 250 ml
409,-
164 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, leave-in, for wavy and curly, effect: hydration and smoothing - 164 Kč/100 ml
MATRIX A Curl Can Dream Lightweight Oil 150 ml
419,-
279 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, leave-in, for wavy and curly, effect: hydration, gloss and softness - 279 Kč/100 ml
MATRIX Food For Soft Multifunctional oil serum for hair 50 ml
459,-
918 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - great for moisturizing, for nutrition and regeneration - 918 Kč/100 ml
MATRIX Glow Mania Gatekeeper 250 ml
489,-
196 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, leave-in, for coloured Hair, effect: gloss, softness and smoothing - 196 Kč/100 ml
MATRIX A Curl Can Dream 500 ml
Discounted -6 %
739,-
789,-
148 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Treatment - for women, leave-in, for frizzy and unruly, effect: hydration, nutrition and softness - 148 Kč/100 ml
MATRIX Glow Mania Glazing Queen 500 ml
759,-
152 Kč/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, leave-in, for for all hair types, 500ml volume, effect: strengthening, gloss and softness - 152 Kč/100 ml
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Kúry, séra a toniká na vlasy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajszérumok, hajszeszek