Cheap toothpastes Himalaya
On this page you will find toothpastes Himalaya at the lowest prices, more so all toothpastes Himalaya ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is HIMALAYA Botanique Whitening toothpaste charcoal + black cumin oil 75 ml marked at 149 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 4
HIMALAYA Botanique Whitening toothpaste charcoal + black cumin oil 75 ml
150,-
2,000 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - whitening, fluoride-free, with activated charcoal, sulfate-free, gum protection, with cloves, herbal flavour, volume 75 ml - 2,000 Kč/1 l
HIMALAYA Botanique complete care mint 75 ml
Great price
150,-
2,000 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toothpaste - whitening, fluoride-free, sulfate-free, gum protection, vegan, mentol flavour, volume 75 ml - 2,000 Kč/1 l