Obnovit stránku

Naše pobočky jsou od 22. 10. otevřené pouze
pro výdej objednávek.

Využijte bezpečného nakupování z pohodlí domova nebo zkuste jeden z našich 346 AlzaBoxů.

Reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

CIF Expert Kitchen 750 ml

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Při koupi 1 ks 59 Kč/ks
Při koupi 2 ks 54 Kč/ks
Při koupi 3 a více ks 49 Kč/ks

CIF Expert Kitchen 750 ml

Chcete mít svojí podlahu stále krásnou, lesklou a opět jako novou? Vyzkoušejte nový čistič na kuchyňské podlahy Cif Floor Expert Kitchen. Skvěle se hodí na linoleum, vinyl či keramické dlaždice. Účinně odstraní veškerou mastnotu i všechny skvrny od jídla. Navíc dodá kuchyni trvalou svěží vůni. Použití čistícího prostředku Cif Floor Expert Kitchen je nejen velmi snadné, ale také rychlé. Stačí nalít 3 víčka do kbelíku s vodou. Setřít. A je dokonale čisto. 

Klíčové vlastnosti čistícího prostředku Cif Expert Kitchen

  • Nový odborník na kuchyňské podlahy Cif Floor Expert Kitchen
  • Ideální pro použití na linoleum, vinyl a keramické dlaždice
  • Skvěle odstraňuje mastnotu i skvrny od jídla  
  • Čistící přípravek zanechává podlahy dokonale čisté a svěže vonící 

Použití:
Nalijte 3 víčka Cif Floor Expert Kuchyň čistič na podlahu do kbelíku s vodou (5 litrů). Pro větší lesk setřete povrch suchou látkou. Není třeba oplachovat. Koncentrované použití: Nalijte na vlhkou houbu nebo přímo na povrch, očistěte a otřete vlhkým hadříkem. Pro větší lesk setřete povrch suchou látkou. Na mramoru, smaltovaných vanách, lakovaném povrchu, lakovaném dřevě, plastech a linoleu: použijte zředěný výrobek a okamžitě jej opláchněte, aby nedošlo k poškození povrchu. Nepoužívejte na neupravené dřevo. U přírodního kamene nebo na nových netradičních plochách nejprve vyzkoušejte na malém skrytém místě. Nemíchejte s jinými čisticími prostředky.

Bezpečnostní opatření:
Na mramorové povrchy, smaltované vany, lakované povrchy, lakované dřevo, plasty a přírodní linoleum používejte jen ředěný přípravek a opláchněte okamžitě po použití, aby jste zabránili případnému poškození. Nepoužívejte na neošetřené dřevo. Před použitím na přírodní kámen nebo na nové a speciální povrchy, vyzkoušejte přípravek nejdříve na malé, nenápadné ploše. Nemíchejte s jinými čistícími přípravkami. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí. Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on; 2-n-oktyl-4- isothiazolin-3-on. Může vyvolat alergickou reakci. 

Složení:
Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, Aniontové povrchově aktivní látky, Parfum, Benzisothiazolinone, Octylisothiazolinone

5,0
hodnotilo 6 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Objem

Objem 750 ml

Typ povrchu

Typ povrchu Na vinylové podlahy, Na dlažby, Na linoleum

Typ

Typ Čističe
Kód:  CIS330
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8000630722145
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB12