Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: čisticí vlhčené ubrousky HiPP Babysanft

Jedním z mnoha produktů od HiPP jsou vlhčené ubrousky, které jsou nezbytností pro každou maminku. Balení obsahuje 10 ubrousků, je tedy velmi malé a vejde se do každé kabelky. Ubrousky neobsahují alkohol, jsou antialergenní a obsahují výtažek z biomandlí. Samozřejmostí je dermatologické testování. Ubrousky je možné použít na celé tělíčko miminka, a to včetně obličeje.

Má zkušenost s čisticími vlhčenými ubrousky HiPP Babysanft 

Čisticí vlhčené ubrousky Hipp Babysanft splňují vše, co lze od vlhčených ubrousků očekávat. Jsou hladké a jemné, dobře utírají a jsou dostatečně zvlhčené. Balení po 10 ks je asi vhodnější pro maminky již větších dětí. Pro kojence, kteří jsou neustále přebalováni a jejichž maminky jezdí místo s kabelkou s přebalovací taškou, bude praktičtější větší balení.

Balení má lepicí uzávěr, s nímž nemám nejlepší zkušenosti. Ve změti věcí v tašce totiž čas od času dojde k odlepení uzávěru a vlhkost ubrousků se může vpít do náhradního oblečení či látkových plen. Ale je mi jasné, že pro tak malé balení by se nevyplatilo investovat do sofistikovanějšího řešení uzávěru. Jediné, co mi na těchto ubrouscích opravdu vadí, je jejich silná vůně. Preferuji totiž neparfémované ubrousky nebo ty s velmi jemnou vůní. 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB19