Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: dětské příkrmy Sunárek

Cestování je naše největší hobby. Ze začátku jsem se bála, jak bude dlouhé cesty snášet náš malý syn, ale zvládá je perfektně a jízda v autě ho nesmírně baví. Dokud jsem kojila, dělala jsem svačiny jen pro mě a pro tatínka. Jakmile jsme ale začali s příkrmy, museli jsme se podívat po jídle i pro našeho synka. Hledali jsme takovou svačinku, která nezabere místo, není ve skle a syn se z ní dokáže nakrmit sám. Nakonec jsme dali na doporučení kamarádky a vyzkoušeli dětské příkrmy Sunárek s masem a zeleninou.

Dětské příkrmy Sunárek

Příkrmy Sunárek pro děti od 6. měsíce

Sunárek jako jediný na trhu nabízí hotová jídla se zeleninou a masem v kapsičce pro děti od ukončeného 6. měsíce. Toto balení je oproti klasickým skleničkám jako stvořené pro cestování. Je skladné, lehké a nemusím se bát, že se v batohu nebo v autě rozbije. Dítě se navíc z kapsičky samo nakrmí, takže tím získám drahocenný čas na to nakrmit v klidu i sebe.

Příchutě dětských příkrmů Sunárek

Kapsičky s hotovým jídlem vyrábí Sunárek v pěti variantách:

Konzistence a ohřívání příkrmů Sunárek

Kapsičky s hotovým jídlem lze ohřát ve vodní lázni. My jsme tuto svačinku Vítkovi při cestování po Německu neohřívali. Nebyla před tím v lednici, a tak nebylo potřeba. Konzistence příkrmu je hustší než u klasických přesnídávek, což snižuje riziko umazání dítěte na minimum.

Příkrmy Sunárek v akci

Jak příkrmy Sunárek Vítkovi chutnali?

Vítek během cestování stihl ochutnat všech pět příchutí hotových jídel a všechny mu náramně chutnaly. Proto budou mít kapsičky stálé místo v našem cestovním batohu.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB22