Obnovit stránku

DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250 ml

4.7 183 hodnocení
Garance nejlepší ceny
279,-
bez DPH 231,-

DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Aloe Vera 250 ml

Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla Jemná aloe 250 ml

Logo Dettol

Jednoduché a praktické použití

Krabice balení bezdotykového dávkovače mýdla Dettol

Jemné na kůži, drsné k mikrobům

Pomáhá udržovat vaše ruce zdravé

Naše složení účinně myje ruce, ale zároveň je jemné na kůži.

Bezdotykový dávkovač mýdla Dettol pomáhá podporovat správné návyky hygieny rukou. Péče a ochrana před mikroby, kterou si vaše rodina zaslouží.

Dermatologicky testováno

Jednoduché a praktické použití. Vhodné pro každodenní použití

Přesné dávkování mýdla pomocí senzoru

Senzor zachytí ruce a automaticky dávkuje mýdlo – ideální do kuchyně a koupelny

Krabice balení bezdotykového dávkovače mýdla Dettol

Návod k použití

  1. Otevřete bateriový kryt.

  2. Vytáhněte červenou ochrannou pojistku, kterou vidíte za bateriemi.

  3. Uzavřete bateriový kryt – stiskněte jej pevně zpět na jeho místo. Držte dávkovač nad vaší dlaní. Posuňte přepínač pro zapnutí/vypnutí tak, abyste dávkovač zapnuli.

  4. Umístěte dávkovač na pracovní plochu. Do zařízení vložte náplň pro umývání rukou uzávěrem dolů a zacvakněte ji.

  5. Umístěte ruku pod trysku a k horní části senzoru, dokud nedojde k dávkování. Je možné, že pro první použití bude třeba tento postup několikrát zopakovat.

  6. Normálně si umyjte ruce.

Vůně
jemná aloe

FAQ’S

NEDÁVEJTE dávkovač pod tekoucí vodu. NEDÁVEJTE dávkovač do myčky. Jestliže je třeba dávkovač vyčistit, vypněte jej, otřete vlhkým hadříkem, který nepoškárbe povrch, a dúkladně vysušte. Zkontrolujte, zda na spodní straně trysky není nános mýdla – mohl by nechtěne aktivovat senzor. NEVYSTAVUJTE dávkovač přímému slunečnímu světlu. NEDÁVEJTE dávkovač do stojaté vody.

1. Pokud nelze dávkovač zapnout: Zkontrolujte orientaci vložených baterií. Pokud baterie vložíte správně, budou indikátory na přední straně dávkovače několik sekund blikat, po zapnutí zařízení a jeho připravení k použití indikátory zhasnou.
2. Pokud dávkovač neuvolňuje mýdlo správně NEBO neuvolňuje mýdlo vůbec: Zkontrolujte, zda ruce vkládáte mezi trysku a indikátor (viz schéma). Vypněte dávkovač. Očistěte jej dle popisu v části “Údržba dávkovače”. Pokud se mýdlo uvolňuje neúmyslně, přečtěte si část “Údržba dávkovače”.

Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí, pokud nejsou pod dohledem dospělé osoby. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte při pokojové teplotě. Pro děti od 3 let. Zapnutý dávkovač nedržte uprostřed, aktivoval by se tak senzor a uvolnila by se dávka mýdla. Před čištěním plochy, na niž je dávkovač umístěn, dávkovač vypněte, aby nedošlo k neúmyselnému uvolnění dávky mýdla.

Tento výrobek obsahuje baterie. POZOR na správnou polaritu (+/-). Baterie nenabíjet, neotvírat a neházet do ohně. Nekombinujte nové a staré baterie, různé typy a značky: mohlo by dojít k explozi, vytečení a poškození přístroje. Baterie, které jsou přiloženy k výrobku, obsahují 0% rtuti, 0% olova, 0% kadmia. Před likvidací výrobku vyjměte baterie a odevzdejte je ke zpětnému odběru prodejci. Tato baterie je recyklovatelná. Prosím, vraťte použité baterie k recyklaci. Používejte pouze alkalické baterie. Ujistěte se, že obě záklapky jsou zajištěny tak, aby byl kryt plně utěsněn a odolný proti vlhkosti. Nvystavujte baterie vlivům vody, ohně nebo vysokých teplot. Nezpůsobujte žádný zkrat a pokud zjistíte nějaký únik z baterií, okamžitě je odstraňte. Odstraňte rovněž veškerý kontaminovaný materiál. Jestliže přistroj nebudete po delší dobu používat, vyjměte baterie. Baterie obsahují: 0% Hg, 0% Cd, 0% Pb.

Vypněte dávkovač. Vyjměte náplň. Nahraďte ji pouze náplní do bezdotykového dávkovače Dettol. Zapněte dávkovač.

Nejste si jisti, co dělat s našimi produkty až dojdou? Pokyny k recyklaci najdete na štítku produktu. Společně můžeme pomoci chránit a vytvářet čistší svět.

Jde o automatický dávkovač mýdla, který obsahuje trysku, která automaticky dávkuje mýdlo pomocí senzoru, který zachytí vaše ruce když je umístíte do správné polohy pod trysku. Zbaví vás nutnosti dotýkat se jakéhokoli obalu a nabízí nejvyšší stupeň hygieny během mytí rukou.

Ano. Jednoduše vypněte zařízení a vyjměte prázdnou nádobku na mýdlo. Poté sejměte těsnění z víčka nové náplně, vložte do dávkovače novou náplň a zacvakněte na místo.

Logo Dettol

Chráníme to,
co milujeme

Koupit Dettol
dávkovač mýdla

Složení: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Parfum, Citric Acid, Styrene/Acrylates Copolymer, Salicylic Acid, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tetrasodium EDTA, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Ferrocyanide

Parametry a specifikace

Objem

Objem 250 ml

Vlastnosti

Typ Manuální
Uchycení Volně stojící
Tvar základny Kruhový
Barva Šedá
Kód:  MYD002
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  5997321780351
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB24