Obnovit stránku

DOMESTOS Drain Unblocker Gel 1 l

109 Kč
90 Kč bez DPH

DOMESTOS Drain Unblocker Gel 1 l

Čisticí prostředek DOMESTOS Drain Unblocker Gel byl speciálně navržen tak, aby odstranil veškeré odolné překážky, který ucpávají odpad. Dokonce rozpouští i nejodolnější špínu od mýdla a vlasů. Pravidelným používáním prostředku zabráníte ucpávání odpadů a odpadních rozvodů v kuchyni a koupelně. DOMESTOS odstraňuje nepříjemný zápach a je bezpečný pro všechny typy potrubí. Účinné a vysoce zásadité složení proniká skrz stojatou vodu a zajišťuje perfektní výsledky. DOMESTOS je vybaven uzávěrem s bezpečnostní pojistkou pro snadnější aplikaci. Odteď bude úklid úplná hračka. Bližší informace o složení naleznete v bezpečnostním listu produktu. 

VAROVÁNÍ: EUH031-Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. H314-Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. EUH071-Způsobuje poleptání dýchacích cest. H410-Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. H290-Může být korozivní pro kovy.


Klíčové vlastnosti čisticího prostředku DOMESTOS Drain Unblocker Gel 1 l

  • Čisticí prostředek DOMESTOS Drain Unblocker Gel odstraňuje veškeré odolné překážky, který ucpávají odpad
  • Rozpouští i nejodolnější špínu od mýdla a vlasů
  • DOMESTOS odstraňuje nepříjemný zápach
  • Bezpečný pro všechny typy potrubí
  • Účinné a vysoce zásadité složení proniká skrz stojatou vodu a zajišťuje perfektní výsledky
  • Vybaven uzávěrem s bezpečnostní pojistkou
  • Prevence proti usazování

Řada Pro Formula

Řada Pro Formula představuje účinné čistící prostředky, které splňují požadavky trhu k dosažení čistoty. Produkty Pro Formula čerpají z více než 50 leté odborné znalosti a zkušenosti v oboru čištění společnosti Diversey. 

Použití:

Nalijte 500 ml prostředku do odtokové trubky. Nechte 15 minut působit. Pro silně ucpaný odtok nechte působit přes noc. Propláchněte horkou vodou z kohoutku. Pro udržení čistoty dřezu a odtoku používejte 150 ml prostředku týdně.

Parametry a specifikace

Typ

Typ čističe Gel
Kód:  CIS459
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  7615400770397
Odkazy: Informační list
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB24