Obnovit stránku

DOMESTOS Extended Power Pink 2 × 750 ml

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

DOMESTOS Extended Power Pink 2 × 750 ml

DOMESTOS Extended Power Pink je tekutý čistící a dezinfekční prostředek nové generace s obsahem aktivních molekul, který vám usnadní úklid domácnosti. Zabíjí 99,9 % bakterií a virů. V neředěném stavu je určen k údržbě WC a odtoků v kuchyni či koupelně, ředěný jej lze využívat jako univerzální čistící prostředek. Jeho husté složení zaručuje dokonalou přilnavost nejen k povrchu toaletní mísy, ale i pod vodní hladinou, díky čemuž výrazně omezuje množství bakterií i po spláchnutí a chrání toaletu před vodním kamenem. Ředěný DOMESTOS Extended Power Pink je pak ideální k úklidu podlah, kachliček, umyvadel a pracovních ploch. Důkladně vyčistí všechna silně znečištěná místa, ničí všechny známé druhy bakterií a plísně. Vhodný je i pro bělení prádla či dezinfekci úklidových prostředků. Vaši domácnost navíc provoní svěží vůní borovice. Nyní ve výhodném dvojitém balení.

Klíčové vlastnosti WC čističe DOMESTOS Extended Power - Pink

  • Tekutý čisticí a dezinfekční prostředek
  • Složení nové generace s obsahem aktivních molekul
  • DOMESTOS Extended Power Pink zabíjí 99,9 % bakterií a virů
  • V neředěném stavu je určen pro čištění WC a odtoků
  • V ředěném stavu je vhodný pro čištění povrchů a bělení prádla
  • DOMESTOS Extended Power Pink se svěží vůní borovice
  • Ve výhodném dvojitém balení

Použití:
Neředěný DOMESTOS - intenzivní dezinfekce:
Záchodové mísy a toalety: aplikujte pod okraj (cca 80 ml) a nechejte působit 30 minut k likvidaci bakterií, hub, virů a spór. Pro optimální dlouhodobou ochranu proti vodnímu kameni a mikroorganismům používejte přípravek DOMESTOS alespoň jednou denně.
Odtoky kuchyň/koupelna: pro dezinfekci a odstranění nepříjemného zápachu nalijte do odtoku a nechte 30 minut působit, poté důkladně opláchněte.
Umyvadla: nalijte do odtoku a přepadu a nechte 30 minut působit, poté důkladně opláchněte.

Ředěný DOMESTOS - dezinfekce:
Podlahy a pracovní plochy: přidejte 180 ml přípravku DOMESTOS do 5 litrů vody. Není třeba oplachovat. Nepoužívejte neředěný na podlahy.
Houbičky a hadříky na nádobí: přidejte 90 ml přípravku DOMESTOS do kbelíku naplněného do poloviny vodou a nechte 60 minut máčet.

Ředěný DOMESTOS - bělení prádla:
Přidejte 20 ml přípravku DOMESTOS do 5 litrů vody a namočte přes noc, poté důkladně vymáchejte. Vždy používejte plastovou nádobu. Vhodné pro použití v domácnostech se septickými nádržemi (20 ml). 1 víčko = 15 ml.

Dezinfekční látka:
chlornan sodný 4,5 g/100g

Upozornění:
Domestos nepoužívejte na pokované nebo smaltové povrchy, ani neředěný na podlahy. Nepoužívejte na vlnu, barevné prádlo, hedvábí, syntetické tkaniny či kůži nebo oděvy se speciální úpravou. Vždy dbejte pokynů výrobce tkaniny. Při rozlití postižené místo otřete a opláchněte čistou vodou. Po použití si umyjte ruce.
Složení:
Méně než 5 % bělící činidla na bázi chloru (chlornan sodný), neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, mýdlo, parfum

5,0
Hodnotili 4 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Počet kusů

Počet kusů 2 ks

Objem

Objem 1,5 l

Typ

Typ čističe Tekutý prostředek

Typ produktu

Typ produktu Čističe

Vlastnosti

Vlastnosti Dezinfekční, Antibakteriální, Na vodní kámen

Určení

Určení Univerzální dezinfekce na povrchy

Použití

Určení Na toalety
Kód:  CIS631
Prod. číslo:  8711700703307
P-DC1-WEB24