Obnovit stránku

DOMESTOS Power 5 Ocean 3 x 55 g

4.9 24 hodnocení
Cenová bomba
119,- Ušetříte 41,-
bez DPH 98,-

DOMESTOS Power 5 Ocean 3 x 55 g

Provoňte vaši toaletu dlouhotrvající svěží vůní oceánu díky tuhému WC bloku značky Domestos, která je tím pravým odborníkem na udržení čistoty v domácnosti již několik let. Vaše toaleta bude perfektně chráněna před vodním kamenem. Toaletní mísa bude čistá a to s viditelným leskem. Při každém spláchnutí se vytvoří bohatá pěna s příjemnou vůní. Jedno balení obsahuje 3 kusy WC bloků o 55 gramech.

Proč zvolit WC blok značky Domestos?

  • Dlouhotrvající příjemná vůně oceánu
  • Kvalitní ochrana před vodním kamenem
  • Hygienická čistota toaletní mísy
  • Viditelný lesk bez šmouh

Použití:
Po otevření obalu zvolte první WC blok, další uchovejte v původním obalu. Blok zavěste na okraj toaletní mísy v místě, kde po spláchnutí protéká voda. Po vypotřebování prázdný blok vyhoďte. Po manipulaci s produktem si pečlivě umyjte ruce.

Složení:
30% a více aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky, parfum, aromatické uhlovodíky, fosforečnany, limonene, linalool, citral.

Varování:
Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Obsahuje 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné brýle/obličejový štít.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Parametry a specifikace

Určení

Určení Na toalety

Objem

Objem 55 ml

Typ produktu

Typ produktu Bloky

Vlastnosti

Vlastnosti Dezinfekční, Antibakteriální, Na vodní kámen

Hmotnost

Hmotnost 55 g

Počet kusů

Počet kusů 3 ks

Typ

Typ Pevný
Kód:  CISWC051
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8710908811562

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB17