Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: tablety do myčky Finish All in 1 Max

Mytí nádobí mi denně zabralo minimálně hodinu času, a tak jsem se rozhodla pořídit myčku. S tabletami do myčky jsem neměla žádné zkušenosti, proto jsem vyzkoušela více výrobců, abych zjistila, které mi budou vyhovovat. Bohužel jsem s žádnými tabletami nebyla úplně spokojená. Pak jsem narazila na tablety Finish All in 1 Max, které prý patří k těm nejlepším. Je to skutečně tak?

Balení tablet do myčky Finish All in 1 Max

Ještě před samotným mytím mě příjemně překvapilo, že nemusím zdlouhavě rozbalovat tabletu z obalu, ale vložím ji zabalenou rovnou do myčky. Obal se totiž ve vodě rozpustí. Tyto tablety mají v sobě i funkci leštidla a soli, takže člověk nemusí myslet na to, zda je v myčce všeho dostatek.

Tablety do myčky Finish All in 1 Max se mi osvědčily

Po navolení klasického programu jsem byla netrpělivá, jak se tablety poperou se zbytky špíny a připálenin na nádobí. Musím říct, že s výsledkem jsem byla velmi příjemně překvapena. Veškeré nádobí bylo čisté a nezůstaly na něm zbytky jídla, jak se často s některými tabletami stává. Tablety se v průběhu mytí celé rozpustily a ani kousek na nádobí nezůstal, takže se proces mytí nemusel opakovat, což u jiných tablet také není pravidlem. Díky leštidlu se skleničky perfektně blýskaly a ani po několika mytích neztrácely svůj lesk.

Z vlastní zkušenosti mohu tablety Finish All in 1 Max jen doporučit. 

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB29