Obnovit stránku

FROSCH Univerzální čistič Malina 10× 1 l

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

FROSCH Univerzální čistič Malina 10× 1 l

Frosch EKO Univerzální čistič Malina

Jak udržovat domácnost čistou a přesto nezatěžovat životní prostředí? Od toho jsou tady ekologické čističe Frosch! Tento univerzální čistič s vůní malin se hodí na podlahy, i téměř všechny další omyvatelné plochy ve vašem domově. Využívá přírodní látky rozpouštědla z malinového octa, díky kterým se snadno popere i s vápenatými usazeninami vodního kamene. Proto je pro něj jako stvořené využití v koupelně, kuchyni i na kachličkách, kde zajistí dlouhotrvající lesk beze šmouh. Zbude po něm jen příjemná vůně čerstvých malin. Produkt byl dermatologicky testován a vyšel jako šetrný nejen k vaší pokožce, ale také k životnímu prostředí. EKO Univerzální čistič Malina obsahuje totiž ingredience z přírodních čistících látek, žádné mikroplasty a je ryze veganský. Dokonce i lahev je vyrobena z recyklovaných materiálů a po vypotřebování přípravku je možné ji znovu zrecyklovat. K tomu všemu byl výrobek oceněn certifikátem EU Ecolabel. Doplňte své zásoby univerzálního čističe od Frosch s touto velkou sadou o 10 kusech. 


Klíčové vlastnosti čistícího prostředku Frosch EKO Univerzální čistič Malina

 • Čistič Frosch EKO vhodný na všestranné použití u většiny povrchů
 • Nedoporučuje se pouze na voskované a olejované povrchy
 • Čistící prostředek Frosch EKO hravě odstraní vodní kámen, usazeniny a další nečistoty
 • Organická kvalita bez obsahu mikroplastů
 • Výrobek je veganský
 • Obsahuje výtažky z malinového octa
 • Zanechá příjemnou a svěží vůni čerstvých malin
 • Složení je šetrné k pokožce (dermatologicky testováno), k čištěným povrchům i životnímu prostředí
 • Lahev je ze 100% recyklátu a dále recyklovatelná
 • Výrobek je oceněn certifikátem EU Ecolabel
 • Balení obsahuje 10 ks Frosch EKO Univerzální čistič Malina

Proč volit výrobky Frosch?

 • Vaší pokožce, plícím a celkovému zdraví jistě prospěje domácnost bez zbytečných toxinů.
 • Místo chemie a dezinfekce si budete užívat příjemnou vůni po malinách a levanduli.
 • S jemnou hypoalergenní péči díky přírodním složkám čistícího prostředku Frosch EKO Univerzální čistič se vaše pokožka bude mít jako v bavlnce.
 • Produkty Frosch se staví zodpovědně také k přírodě a vy sami jejich používáním přispíváte k blahu naší planety.
 • Zárukou vaší spokojenosti bude více než 30letá zkušenost a obliba výrobků po celém světě.

Použití čistícího prostředku Frosch EKO Univerzální čistič Malina

Při normálním znečištění aplikujte 2 polévkové lžíce na 5 litrů teplé vody. Při silnějším znečištění doporučujeme dávkovat nezředěný. 

Složení:
< 5% aniontové povrchově aktivní látky, < 5% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, konzervační prostředky (fenoxyethanol) a parfémy (limonene, linalool, další parfémy).


Certifikáty

Frosch má ekologický přístup od továrny až po kancelář

Nejvyšších ekologických standardů se značka Frosch drží při výrobě veškerých svých produktů. Díky tomu se může pyšnit certifikací EMAS, kterou už přes 11 let úspěšně obhajuje. Ve výrobním procesu, který probíhá v moderní továrně, se využívají obnovitelné (větrné, solární, geotermální) a přírodní zdroje energie. K vodě je zde přístup přímo z vlastní studny, ta se následně zpracovává ve specializovaném Vodním centru a po přečištění se vypouští zpět do řeky Rýn. Navíc se energie a teplo, jež se vyprodukuje během výrobního procesu, využívá i pro provoz kancelářské budovy a sídla výrobce. To získalo roku 2012 nejvyšší certifikát ekologického stavitelství LEED Platinum. K tomu všemu používá Frosch rostlinné zdroje pěstované v Evropě, místo aby je nechal dovážet z tropických oblastí, jak se často u jiných značek stává.


Šetrnost k přírodě na prvním místě

Spolehlivý účinek produktů, hypoalergenní šetrnost k vaší pokožce a v neposlední řadě také k životnímu prostředí, všechny tyto kvality vám zaručí výrobky se zelenou žabičkou na etiketě. Obsah veškerých Frosch prostředků nezanechává žádnou negativní ekologickou stopu. Důraz je kladen především na biologickou odbouratelnost. Frosch prostředky můžete používat i v domácích čističkách. Ani od obalů nečekejte nic jiného, než 100% recyklovatelnost a samotný původ z recyklovaných materiálů. Vhazujte je tedy prosím do tříděného odpadu a pomozte zachraňovat naši planetu společnými silami omezením vytváření plastového odpadu.


Parametry a specifikace

Počet kusů

Počet kusů 10 ks

Objem

Objem 10 l

Typ produktu

Typ produktu Čističe

Vlastnosti

Vlastnosti Ekologické

Typ produktu

Typ produktu Čisticí prostředek

Určení

Určení Univerzální použití
Kód:  CIS765
Prod. číslo:  4009175553805
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB02