Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: Goldim ovocný nápoj Čiperka

Se vzrůstajícími venkovními teplotami mi stejně jako jiným maminkám začíná období hlídání pitného režimu dětí. Protože čisté vody mi mé ratolesti vypijí jenom nutné minimum, musím často sáhnout po šťávách, džusech a dalších ochucených vodách. Radost z toho především kvůli zoubkům nemám. V poslední době jsem začala kupovat i instantní nápoje, které mi přijdou méně sladké, než například šťáva. Tentokrát jsem vyzkoušela Goldim Čiperka Ovocný nápoj v prášku. Jak jsem s ním byla spokojená já a jak chutnal dětem?

Složení a příprava ovocného nápoje Goldim

Tento ovocný nápoj má stejně jako jiné instantní nápoje podobu granulek. Balení by mělo vystačit na 45 šálků nápoje. Ve složení nacházím laktózu, jablečnou dřeň, vitamin C, extrakty z aronie a listů maliníku a jahodníku, avšak žádné přidané cukry. Nápoj je určen pro děti již od 4 měsíců, kterým se do 100 ml kojenecké vody dává jedna lžička instantního prášku. Pro starší děti je doporučeno dávkování 2-3 lžičky na šálek vody. Já na první pokus rozpouštím 2 lžičky ve 230 ml vody.

Instantní nápoj Goldim Čiperka ovocný
Instantní nápoj Goldim Čiperka ovocný

Jak chutná Goldim Čiperka ovocný nápoj?

Nápoj má po rozpuštění oranžovou barvu a příjemně ovocně voní. Celkem mě překvapí, že je dost chuťově výrazný, jiné instantní nápoje mi při doporučeném dávkování vždy přišly spíše bez chuti. Jeho chuť je nasládlá, ale osvěžující, opravdu mi zachutnal. Nepochybuji o tom, že bude chutnat i dětem a jdu jim ho nabídnout. Nepletla jsem se, půlka hrnku v nich zmizí během chviličky. S nápojem jsem tedy spokojená, děti ho bez řečí pijí, i když ho příště připravím pouze z jedné lžičky prášku a není už tak nasládlý, jako poprvé. Další plus pro mě je, že nápoj lze připravovat jak z teplé, tak i ze studené vody.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB29