Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro Vás: GREEN PHARMACY Sprchový gel Muškátová růže a Zelený čaj

Ráda zkouším v kosmetice nové věci, které mě něčím zaujmou a mají mi co nabídnout. Když jsem objevila sprchový gel GREEN PHARMACY Muškátová růže a Zelený čaj, na první pohled se mi zalíbil obal. Ihned jsem si na něm všimla, že výrobek neobsahuje škodlivé parabeny a silikony. Jelikož z principu preferuji přírodní produkty, řekla jsem si, že sprchový gel vyzkouším. Velkým lákadlem pro mě byla i kombinace výtažku zeleného čaje s muškátovou růží a byla jsem zvědavá, jakou vůni zanechá gel po sprchování na pokožce.

Green Pharmacy sprchový gel muškátová růže a zelený čaj

Green Pharmacy Muškátová růže a Zelený čaj – sprchový gel pro zklidnění a regeneraci

Sprchový gel mně hned po otevření krásně voněl, takže jsem se nemohla dočkat, až se do této jemné exotické vůně celá ponořím při sprchování. Navíc jsem se dočetla, že výrobek nejen, že slibuje čištění a hydrataci pokožky, ale má navíc i neutrální pH. Olej z jemných okvětních lístků muškátové růže poskytuje pokožce zklidnění a regeneraci, polyfenoly obsažené v zeleném čaji chrání pokožku před volnými radikály a pomáhají zachovat její mladistvý vzhled. To pro mě byly další důvody, proč tento výrobek zařadit do svých kosmetických potřeb.

Jak jsem se cítila po použití sprchového gelu?

Musím říci, že z tohoto sprchového gelu jsem naprosto nadšená. Nejen, že nádherně voní po růžích, ale kůže je po něm krásně vláčná a jemná. Není ani nutné po sprše použít tělové mléko či olej, takže rozhodně tento produkt doporučiji všem, kteří o sebe rádi pečují a hledají kvalitní přírodní kosmetiku.

 
Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB19