Obnovit stránku

HG Čistič oken 500 ml

104 Kč
86 Kč bez DPH
Při koupi 1 ks 104 Kč/ks
Při koupi 2 ks 99 Kč/ks
Při koupi 3 a více ks 94 Kč/ks

HG Čistič oken 500 ml

Mýt okna v celém bytě či domě není nikterak zábavné a navíc je to činnost namáhavá. Abychom se co nejméně nadřeli, je třeba zvolit vhodný mycí prostředek. HG Čistič oken je vysoce koncentrovaný přípravek, který používají i profesionální umývači oken, protože dokonale splňuje jejich požadavky. Jedná se o pH neutrální výrobek, díky čemuž nenarušuje lak, barvu ani umělou hmotu a je šetrný i k rukám. Přestože HG Čistič oken neobsahuje amoniak ani líh, okna s ním umytá jsou dokonale odmaštěná a bez nepříjemných šmouh. Přípravek vystačí minimálně na 35 použití. Pro mytí skleněných povrchů a zrcadel v interiérech použijte HG Čistič skla & zrcadel.

Klíčové vlastnosti přípravku HG Čistič oken

  • Skvěle odstraní z čištěného povrchu mastnotu a špínu
  • HG Čistič oken neobsahuje amoniak ani líh
  • Nenarušuje lak, barvu ani umělou hmotu a je šetrný i k rukám
  • Přípravek HG s jednoduchým použitím a výborným výsledkem
  • Vysoce koncentrovaný čistič vystačí až na 35 použití

Použití:
Přidejte 15 ml (2 až 3 čajové lžičky) přípravku HG Čistič oken do půl vědra (5 litrů) do mírně teplejší vody. Jsou-li okna obzvláště silně znečistěná, vodu pravidelně vyměňujte. Na velmi znečištěných místech používejte přípravek neředěný. Naneste za tímto účelem na hadr nebo přímo na plochu, kterou chcete očistit, trochu prostředku HG Čistič oken . Nechte chvíli působit a pak setřete houbou nebo vlhkým hadrem. Nejlepšího výsledku dosáhnete, budete-li okna mýt krouživými pohyby. Při stírání vody z oken používejte stěrku a tahy překrývejte. Než stěrku znovu nasadíte, vždy ji nejprve osušte suchým hadrem. Nikdy okna neleštěte v přímém slunečním světle.

Složení:
15 - 30 % aniontové povrchově aktivní látky, konzervační prostředek benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Bezpečnost:
Láhev přepravujte a skladujte ve vzpřímené poloze. Vhodný také pro venkovní použití. NEBEZPEČÍ H3115- Dráždí kůži. H318- Způsobuje vážné poškození očí. P101- Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102- Uchovávejte mimo dosah dětí. P280- Používejte ochranné rukavice a ochranné brýle. P302+P352- PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody vody a mýdla. P305+P351+P338- PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Obsahuje Sodium 2-(2-dodecyloxyethoxy)ethyl sulphate.

5,0
Hodnotili 2 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Objem

Objem 0,5 l
Kód:  CIS702
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8711577063429
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB29