Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: Dětský krém HiPP Babysanft Sensitive obličej a tělo

Na tělovou kosmetiku pro svou dcerku mám opravdu vysoké požadavky. Její pokožka je totiž velmi citlivá a čas od času ji potrápí i nepříjemná suchá ložiska. Už jsem kvůli těmto kožním problémům musela několik dětských krémů hned po prvním vyzkoušení poslat dál. Krém Hipp Babysanft Sensitive na obličej a tělo slibuje jemnou péči, špičkové hydratační účinky a výbornou snášenlivost. Jak tedy obstál v našem testu?

Hipp Babysanft Sensitive – první dojmy

Ještě před vyzkoušením krému mě potěšilo jeho složení bez parafínu, parabenů, aromatických látek a dalších složek, které často vyvolávají alergické reakce. Absenci těchto „vylepšováků“ odpovídá jemná vůně krému, která ve mně evokuje typickou miminkovskou vůni. Velké plus rozhodně zaslouží konzistence. Přípravek se snadno nanáší i roztírá a rychle se vstřebává, což oceňuji obzvlášť ve chvíli, kdy dceru potřebuji po namazání zase rychle obléknout. Děti rozhodně nadchne poutavé balení krému s želvičkou. Moji dcerku okouzlilo tak moc, že krém nechtěla dát z ruky :-). Výhodu tohoto balení vidím i v tom, že po spotřebování krému bude sloužit jako hračka do vany či na písek.

Tělové mléko Hipp Babysanft Sensitive
Tělové mléko Hipp má skvělé hydratační účinky

Účinky dětského krému HiPP Babysanft Sensitive

Večer po koupeli jsem dcerku krémem namazala a následující den s napětím sledovala její pokožku. Pupínky ani zarudnutí se ní neobjevily, takže Hipp Babysanft Sensitive v tomto směru obstál na výbornou. Hydratační účinky bych pak zhodnotila jako dostatečné – pokožka vydržela krásně hebká několik hodin, na 24hodinovou hydrataci ale v případě velmi suché pleti mé dcery krém nestačil. Nicméně jsem zvyklá ji mazat minimálně dvakrát denně, takže mě ani tento fakt nijak netrápí. Tento dětský krém bych tak bez váhání doporučila všem maminkám, a to i pro miminka s velmi citlivou pokožkou.

Koláž fotek

Hodnocení:

WEB2