Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Hygienické potřeby: Jde to i ekologicky (a ekonomicky!)

Každá žena to zná, menstruace přichází pravidelně každý měsíc a nelze ji ignorovat. V zásobě máme tampóny a vložky a těch pár dní se snažíme dělat, jako by šlo o jakýkoliv jiný den, ale tak stejné to úplně není. Naše nákupy v tomto období obsahují nejrůznější vložky, nejčastější klasické, v počátečních či závěrečných dnech menstruace využíváme také intim vložky, které jsou tenčí a příjemnější. 

Pokud vás trápí finanční, ale také ekologické hledisko, není se čemu divit, spotřeba hygienických pomůcek je každý měsíc vysoká. Vložky stejně jako dětské pleny představují velkou ekologickou zátěž, nicméně existuje řešení! Slyšeli jste o bambusových vložkách, které po použití nevyhazujete, ale perete? LadyPad je odpovědí pro všechny, kteří hledali alternativu k vložkám a tampónům z finančního, ekologického, ale také zdravotního hlediska, protože bambus je příjemný materiál, který ocení zvláště pokud trpíte na nejrůznější vaginální infekce.

Vložky jsou praktické nejen v období menstruace, ale také při problémech s inkontinencí, v období těhotenství a po porodu. Zvažte použití příjemných, esteticky povedených vložek LadyPad, nebudete litovat! Jejich výhodou je pratelnost, trvanlivost (vydrží až 5 let!), vysoká absorbce, extrémní jemnost či snadné použití. K dispozici jsou ve 4 velikostech a 3 typech: vkládací vložky, slipové vložky a vkládací vložky pro slipové vložky, vyberte si vložky přímo na míru. A také podle barev - krásné plné barvy, na které budete mít dnes náladu?

P-DC1-WEB22