Obnovit stránku

JAR Sensitive Aloe Vera & Pink Jasmin 1,35 l

86 Kč
71 Kč bez DPH

JAR Sensitive Aloe Vera & Pink Jasmin 1,35 l

 

Tekutý prostředek na nádobí Jar

Čistič na nádobí Sensitive Aloe Vera & Pink Jasmin o objemu 1 350 ml je čisticí prostředek určený pro ruční mytí nádobí. Vyniká svým silným mycím účinkem a skvělými odmašťovacími schopnostmi. Nádobí účinně zbaví mastnoty a veškerých nečistot a zanechá je zářivě čisté a dokonale odmaštěné. Tekutý prostředek se svěží citronovou vůní je jemný a šetrný k vaší pokožce. Jeho husté složení vytváří bohatou pěnu, která zatočí s každou mastnotou a efektivně ji odstraní ze všech míst. Přípravek byl dermatologicky testován.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!


Zanechává úžasný lesk

Zanechává úžasný lesk

Čistič na nádobí Sensitive Aloe Vera & Pink Jasmin odstraňuje mastnotu, nečistoty a zajišťuje, aby vaše nádobí zářilo po každém umytí čistotou.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Odstraňte i odolné zbytky jídla

Při mytí nalijte malé množství prostředku buď na houbičku nebo přímo na nádobí. Po umytí nádobí opláchněte. Tekutý čisticí prostředek dávkujte podle množství nádobí, typu nebo úrovně nečistoty.


Vyzkoušejte také kapsle do myčky Jar Platinum Plus

Díky kapslím do myčky nádobí Jar Platinum Plus můžete klidně vařit to, co chcete. Můžete se totiž spolehnout, že Jar Platinum umyje i ty nejodolnější zbytky jídla.
Kapsle Jar Platinum Plus odstraňují odolné zbytky jídla, jako jsou například těstoviny, rýže, vejce a maso. Díky unikátním čisticím účinkům kapalných složek zase snadno odstraňují mastnotu a olej, takže umyté nádobí je úžasně čisté. A co víc, Jar Platinum pomáhá odstraňovat mastnotu i ze skrytých částí myčky nádobí.


Složení:

5-15% Aniontové Povrchove Aktivní Látky, <5% Neiontové Povrchove Aktivní Látky, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Parfémy Hexyl Cinnamal, Linalool

4,8
hodnotilo 77 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Vlastnosti Klasický (bez specifických vlastností)
Kód:  CIS371
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8001841009544
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB29