Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 3 pracovní dny 3 pracovní dny

Jde to i bezpečně: Nechte lásku kvést!

Léto se pomalu ohlašuje a s ním i akce, na které se tolik těšíme. Nejrůznější festivaly, párty s přáteli a seznamování s novými lidmi. Možná právě mezi nimi potkáte svou lásku, se kterou budete chtít strávit intimní chvíle, přestože se možná ještě tolik neznáte. A právě proto jsou tu kondomy Durex, které vás oba ochrání před případnými následky, které by krásný romantický vztah mohly ohrozit. Nezáleží, zda budete spolu chtít zůstat do konce života či si jen užít letní dobrodružství, rozhodnutí byste však měli činit vy, nikoliv nepříjemné nehody v podobě těhotenství či nákazy pohlavně přenosnou nemocí.

Použití kvalitního kondomu se stává trendovou záležitostí. Žena oceňuje připraveného a zodpovědného muže, který má dokonce na výběr i příchuť kondomu, aby ženě zpříjemnil orální hrátky. I ženy se však dnes připravují na nečekaná erotická dobrodružství a kondom mají v záloze. Nikdy nevíte, kdy narazíte na pana či paní dokonalou! A taková dlouhá reklamní přestávka či písnička nudné kapely na festivalu se hned může stát výbornou příležitostí, jak strávit chvíle intimně. 

I přes vysokou oblíbenost kondomů si stále někteří muži stěžují na nepříjemné pocity, které souvisí s jejich používáním. Prostě "není to ono". Proto Durex přichází s variantou extra tenkých kondomů, které tento problém řeší a vy ani partnerka téměř nepoznáte, že je kondom nasazený!

Sex je nádherný prožitek, který zvláště v létě dostává jiskrnou chuť - horké slunce, voňavá tráva a sexy sukně a výstřihy u žen a odhalená hruď u mužů. Zapomeňte na starosti, s Durexem budete v bezpečí, ať už budete léto trávit s kýmkoliv. Užijte si léto, na které se nezapomíná!

P-DC1-WEB22