Obnovit stránku

Kendamil batolecí mléko 3, 400 g

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
229 Kč
208 Kč bez DPH

Kendamil batolecí mléko 3, 400 g

Superprémiové plnotučné mléko

z oblasti panenské přírody anglického národního parku Lake District.

Kendamil batolecí mléko 3 (400 g)

3

12 — 36
měsíců

Proč zvolit mléko Kendamil?

Přírozená vůně mléka a lahodná chuť

S minimem alergenů

Posytuje 13 základních vitamínů

Poskytuje řadu vitamínů B

Obsahuje cholin pro správný vývoj mozku dítěte

Poskytuje 12 nejdůležitějších minerálů.

Obsahuje biotin, také známý jako vitamin H, který je nezbytný pro lidské zdraví, růst a vývoj miminka.

Přidaná prebiotika GOS, které stimulují střevní mikroflóru a imunitu miminka.

Poskytuje esenciální mastné kyseliny, které se přirozeně vyskytují v plnotučném mléce

Park Lake District je znám svou panenskou přírodou a nekonečnými jezery. Uprostřed této přírody žijí na pastvinách krávy, které produkují to nejlepší plnotučné mléko, které dodává mléku Kendamil tak nezaměnitelnou chuť, potřebné vitamíny a živiny. Mléko Kendamil poskytuje novorozencům veškeré nutriční výhody kravského mléka a přirozeně obsahuje vysoké hladiny vápníku a bílkovin, a zároveň obsahuje 22 prospěšných aminokyselin potřebných pro zdravý organismus. Kendamil obsahuje také esenciální vitamíny a minerály stejně jako probiotické GOS a esenciální mastné kyseliny Omega 3 a 6.

Nejpřísnější nařízení organizace Red Tractor

Všechny organické farmy musí splňovat nejpřísnější nařízení organizace Red Tractor, která dohlíží na chov zemědělských zvířat a pěstování surovin. Organické plnotučné kojenecké mléko = méně rostlinného oleje, který je častou příčinou poruchy trávení a zácpy u miminek. Společnost Kendamil se vyhýbá procesu výroby sušeného mléčného prášku, který vytváří látku plnou oxidovaných cholesterolů a neurotoxických aminokyselin.

Všechny krávy produkující mléko Kendamil jsou chovány formou grass feeding, což zvyšuje procento Omega-3 v mléce. Táto látka pomáhá snížení výskytu ekzému, astmatu a senné rýmy. Komplexní cukry podporují dobré střevní bakterie, klíč k normálním imunním a gastrointestinálním systémům.

Na co se nás často ptáte?

Většina UM, dostupných na našem trhu, obsahuje odstředěné mléko a rostlinné tuky. Důvodů je mnoho a jeden z nich je i snaha ušetřit. Mléko Kendamil je vyrobeno z plnotučného kravského mléka z místních farem v Cumbrii a Lake District, chráněné krajinné oblasti ve Velké Británii. Kendamil neobsahuje palmový olej, rybí tuk, sóju ani GMO.

Mléčný tuk je snadněji stravitelný v porovnání s tukem rostlinným. Před dvaceti lety kojenecká vy´živa obsahovala tuky převážně z plnotučné mléka. Proto jsme se pídili proč ta změna? A dostalo se nám odpovědi: z důvodu šetření financí a nákladů na výrobu. Dotázali jsme se také proč došlo k takovému nárůstu ekzému, koliky, zácpy a přerušovanému spánku, a proč průmysl vynalezl recepturu "hladového mléka”? Náš výzkum a zjištění nás inspirovali k tomu, abychom se vrátili k plnotučnému mléku.

Nebude, právě naopak. Vaše děťátko v mléku Kendamil dostane všechny potřebné živiny, jelikož je vyrobeno tak, aby se co nejvíce přibližovalo mateřskému mléku? Plnotučné mléko obsahuje 26 % tuku a 74 % bílkovin. Současné studie prokazují, že nadměrný příjem bílkovin v kojeneckém období zvyšuje zátěž ledvin a může vést k riziku nadváhy a k obezitě v pozdějším životě.

Obě řady, jak klasická, tak BIO řada jsou vyrobené z plnotučného kravského mléka. BIO řada je 100 % bio neboli Organic a mléko pochází z lokálních BIO farem, které jsou menší a mají certifikát bio. Tyto bio farmy jsou šetrnější k přírodě a používají výhradně organická hnojiva, krávy se zde pohybují až 200 dní v roce na volných pastvinách. Bio řada je vhodná I pro děti s alergií, ekzémy a se sklony k senné rýmě.

Ano, Kendamil neobsahuje palmový olej, rybí tuk, GMO ani soju. Živočišný tuk je mnohem lépe stravitelný než rostlinné tuky.

Složení

*Alergeny jsou označeny tučně.

organické plnotučné mléko

organické odstředěné mléko

organická laktóza (z mléka)

organické rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový)

organický demineralizovaný protein mléčné syrovátky v prášku

vitamín A

vitamín B2 (riboflavin)

vitamín B6

vitamín B12

vitamín C

vitamín D

vitamín E

vitamín K

hydroxid draselný

laktát vápenatý

chlorid draselný

citrát vápenatý

citrát sodný

pyrofosfát železitý

niacin

kys. pantothenová

síran měďnatý

chlorid hořečnatý

inositol

cholin bitartrát

jodid draselný

biotin

síran zinečnatý

seleničitan sodný

Skladujte na chladném a suchém místě mezi 5-20 °C.

Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření.

Náš produkt by se k vám měl dostat v perfektním stavu.

Pokud ne, zavolejte nám a my pro vás rádi prověříme důvod. V tomto případě prosím nevyhazujte plechovku ani obsah balení. Tato záruka nemá vliv na vaše zákonná práva.

Důležité upozornění:

Batolecí mléko Kendamil 3 je vyvinuto přesně podle potřeb dětí při postupném nebo po úplném ukončení kojení. Je vhodné pro batolata ve věku od 12 do 36 měsíců.

Jeho jedinečná prémiová receptura zachovává to nejlepší z přírody se všemi benefity, které plnotučné mléko může nabídnout. Napomáhá zdravému a správnému vývoji dítěte a poskytuje mu komplexní a vyváženou kombinaci živin.

Jak se organické mléko Kendamil používá?

1. Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce

2. Převařte čerstvou vodu a nechte vychladnout (nejdéle 30 minut). Ideální teplota je 37 °C (v příliš chladné vodě se mléko může hůře rozpouštět). Nepoužívejte uměle změkčenou nebo opakovaně převařovanou vodu. Nalijte požadované množství vody do sterilizované lahve.

3. Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte daný počet zarovnaných odměrek do láhve s vodou.

4. Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil.

5. Ochlaďte na teplotu přirozenou k pití. Vždy před podáváním

Vyzkoušejte i další produkty Kendamil

Jediná britská kojenecká výživa

Produkty jsou vyrobeny v Anglii z plnotučného mléka z místních zdrojů. Neobsahují žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty. Věříme, že je to to nejlepší, co vám můžeme nabídnout, protože zdravé a spokojené miminko znamená šťastnou rodinu. To je to, co nám dává smysl a proč nás naše práce baví.

Parametry a specifikace

Typ mléka

Typ mléka Batolecí

Složení

Složení S kravským mlékem (mléčný tuk), Bez palmového oleje

Doporučený věk

Doporučený věk od 12 měsíců
Kód:  BABY7477
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  5056000501950
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB29