Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: kojenecká láhev Philips AVENT Natural

Vzhledem k tomu, že moje 3 měsíční dcera je na příkrmech téměř již od narození, měly jsme možnost vyzkoušet již několik kojeneckých lahví různých značek. Ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti z testování kojenecké láhve Philips AVENT Natural. Výrobce slibuje inovovaný dvojitý ventil, který odvádí přebytečný vzduch přímo do lahvičky a snižuje tak riziko vzniku koliky. Moje dcera na koliky a bolavé bříško často trpí, proto jsem byla opravdu zvědavá, jak lahvička v testu uspěje.

Účinný antikolikový systém

Na první pohled zaujme savička, která svým tvarem připomíná matčinu bradavku, takže přisátí dítěte je velmi snadné a přirozené, což zcela jistě oceníte, pokud je vaše miminko zároveň i kojeno. Savička je navíc velmi měkká a pružná. Již během prvního napití bylo zřejmé, že vzduch opravdu proudí do lahvičky a po krmení naštěstí nenastala naše „stará známá písnička“– dcera je k neutišení a my se zoufale snažíme vymyslet způsob, jak jí od bolesti ulevit. V tomto ohledu tedy lahvička obstála na výbornou.

Philips AVENT Natural
Láhev Philips AVENT Natural

Jak jsem s lahvičkou Philips AVENT Natural spokojená?

Lahvička se velmi snadno sestavuje a široké hrdlo značně usnadňuje vymývání a následnou sterilizaci. Z praktického hlediska musím ocenit vynikající těsnost. Nikdy se nestalo, na rozdíl od některých jiných lahví, že by tekutina vytekla během cest a přesunů. Jediné, co bych výrobci vytkla, je poněkud nepřehledná odměrná stupnice, především pokud potřebujete odměřit 120 ml. Nicméně za nás lahvičku můžu jedině doporučit, my u ní rozhodně zůstaneme.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB13