Formulas Holle
Formulas Holle – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 6
HOLLE BIO Goat's milk-based baby food 1 - 1×400 g
439,-
1,098 Kč/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula first, suitable from birth, does not contain preservatives and artificial dyes, with goat milk and added vitamins and minerals - 1,098 Kč/1 kg
HOLLE Organic goat's milk based follow-up formula 4, 400 g
459,-
1,148 Kč/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, with goat milk, no added sugar, no added salt and palm oil free -...
HOLLE BIO Goat's milk-based baby food 3 - 1×400 g
439,-
1,098 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 10 months, does not contain preservatives and artificial dyes, with goat milk and added vitamins and minerals - 1,098 Kč/1 kg
HOLLE Organic Baby Formula Based on Goat's Milk 2 - 1x 400g
489,-
1,223 Kč/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, with goat milk and added vitamins and minerals - 1,223 Kč/1 kg
HOLLE BIO Baby milk formula 1 initial
209,-
523 Kč/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula first, suitable from birth, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals and with cow's milk - 523 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Dojčenské mlieko
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tápszerek