Cosmetics Sachajuan
Cosmetics Sachajuan – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 8
Sachajuan Restoring Conditioner for damaged hair (Intensive Repair Conditioner) 250 ml
800,-
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: damaged and dry - 320 Kč/100 ml
Sachajuan Thickening Conditioner 250 ml
775,-
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: nutrition and softness, best for hair type: soft - 310 Kč/100 ml
Sachajuan Color Protect Conditioner Nourishing Conditioner for Coloured Hair 250ml
429,-
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: gloss, hydration, nutrition, easy combing and protection, best for hair type: for all hair types - 172 Kč/100 ml
Sachajuan Normal Hair Conditioner Nourishing Conditioner for Normal Hair 250ml
775,-
Currently Unavailable
Conditioner - 310 Kč/100 ml
Sachajuan Scalp Conditioner Conditioner for Sensitive Scalp 250ml
479,-
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: itching, nutrition and easy combing, best for hair type: for all hair types - 192 Kč/100 ml
SACHAJUAN Color Protect Nourishing Shampoo for Coloured Hair 250ml
725,-
Currently Unavailable
Shampoo For women, hair type: Coloured Hair and For all hair types, effect: Hydration, Regeneration, Nutrition, Deep cleaning and Protection - 290 Kč/100 ml
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Kozmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szépségápolás