Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

LANZA Tekutý čistič pračky Express 250 ml

129 Kč
107 Kč bez DPH

LANZA Tekutý čistič pračky Express 250 ml

Tekutý čistič pračky Lanza Washing Machine Cleaner Express Fresh o objemu 250 ml díky unikátnímu složení účinně čistí a odstraňuje nečistoty a zbytky pracího přípravku ze všech povrchů uvnitř pračky. Udržuje její vnitřní části hygienicky čisté a zajišťuje tak její optimální provoz a delší životnost. Odstraňuje zápach a zanechává příjemnou a svěží vůni, kterou ucítíte, kdykoliv pračku otevřete. Udržujte svou pračku v čistotě s čističem Lanza Express Fresh, se kterým dosáhnete vynikajících výsledků.
 

Klíčové vlastnosti tekutého čističe pračky Lanza

  • Odstraňuje nečistoty a zápach
  • Zanechává příjemnou vůni
  • Prodlužuje životnost pračky
  • Snadné použití
Použití:
Nalijte malé množství přípravku na houbičku a otřete zásuvku dávkovače pracího prostředku, abyste odstranili nečistoty a zbytky saponátu. Zbývající část vlijte do nádobky na prací prostředek. Zvolte běžný program a zapněte pračku. Po skončení pracího cyklu odstraňte za pomoci houbičky případné zbytky nečistot na okraji vnitřní části bubnu a dvířek pračky. Pro dosažení optimální výsledků používejte čistič pračky Lanza Express Fresh jednou měsíčně.
 
Složení:
Méně než 5 % kationtové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfém, limonene

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Dle konzistence Tekuté

Objem

Objem 250 ml
Kód:  CIS316
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  5900627074536
P-DC1-WEB07