Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: Le Petit Olivier Creme Douche Shower Cream

Francouzská značka přírodní kosmetiky Le Petit Olivier si mě získala už od první chvíle, co jsem se o ní doslechla. S objednáním několika kosmetických produktů právě této značky jsem neotálela a z nabízeného sortimentu si vybrala právě tři přípravky. Společně s tělovým mlékem i pleťovým krémem mi došel i sprchový krém Le Petit Olivier Creme Douche Shower Cream a právě o něm bude dnešní recenze.

Sprchový krém Le Petit Olivier překvapil krásnou vůní

Tělové sprchové mýdlo Le Petit Olivier mě hned zpočátku zaujalo svým elegantním obalem. Po otevření produktu na mě před samotnou aplikací nastoupila příjemná lehká vůně připomínající rozkvetlou třešeň. Již z názvu je patrné, že se jedná o tělový krém. Konzistence je tedy o něco tužší, než jak je tomu u běžných sprchových gelů. Navíc je bez parabenů, barviv a pH neutrální. Sprchový krém sám o sobě moc nepění, takže se snadno a rychle smývá z pokožky a pokožku příliš nevysušuje, zanechává ji příjemně hebkou a provoněnou.

Creme Douche Shower Cream
Produkty francouzské kosmetické značky LE PETIT OLIVIER

Tento sprchový krém mohu doporučit jedincům se suchou pokožkou se sklony k ekzémům, neboť je pH neutrální a pokožku opravdu skvěle hydratuje. A jeho vůni si zamilujete. 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB18