Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: vonné perličky Lenor Unstoppables Dreams

Dlouho jsem hledala způsob, jak udržet prádlo déle voňavé. Používání kvalitního pracího prášku a aviváže je pro mě samozřejmostí, ale ačkoliv oblečení po vyprání krásně voní, po delší době ve skříni vůně aviváže vyprchá, a to i přes přítomnost voňavých mýdel či sáčků. Novinka od Lenoru v podobě vonných perliček Unstoppebles Dreams mě hned zaujala. Takže jsem je s radostí a zvědavostí vyzkoušela. A jak se perličky osvědčily?

Jak se vonné perličky Lenor Unstoppables používají?

Vonné kuličky jsou baleny v plastovém obale s praktickým otevíracím uzávěrem, ze kterého je snadno nasypete přímo do bubnu vaší pračky ještě před samotným vložením špinavého prádla. Poté přidáte běžný prací prostředek a nalijete aviváž, jak jste zvyklí. Výhodou je, že si sami určíte, jak intenzivní vůni chcete. Stačí pouze nasypat méně či více kuliček.

Kuličky jsem použila na více programů – sportovní program, vlna, i delší program na ložní prádlo a ručníky. Po vytažení prádla z pračky jsem byla překvapena, jak příjemně voní. Kuličky se zcela rozpustí, takže se nemusíte bát skvrn na prádle. Vonné perličky Lenor Unstoppables Dreams je možné přidat ke všem druhům pracích prostředků – k tekutému, k sypkému, i ke kapslím.

vonné perličky Lenor Unstoppables Dreams
vonné perličky Lenor Unstoppables Dreams

Jak jsem byla s vonnými perličkami Lenor Unstoppables Dreams spokojená?

Osobně hodnotím přípravek velmi kladně. Vonné perličky mají jedinou funkci – provonět vyprané prádlo a udržet ho voňavé déle než aviváž, která prádlo hlavně změkčuje a zamezuje elektrizaci. A to rozhodně splnily. Prádlo dlouhodobě provoní. Oceňuji hlavně jejich dlouhotrvající vůni při praní ručníků a ložního prádla, které ve skříni zůstává delší dobu. Cena je sice vyšší, ale pokud je příjemná vůně prádla pro vás důležitá, tento produkt jistě oceníte.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB19