Baby Nutrition Hamánek
Baby Nutrition Hamánek – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 52
HAMÁNEK Spelt gingerbread biscuits 10 × 120 g
299,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies - 30 Kč/ks - from 249 Kč/1 kg
HAMÁNEK Peach and apricot 8×100 g
191,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Millet risotto with chicken 8 × 230 g
359,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 8 months, gluten-free, 8 pc(s) in the package - 45 Kč/pcs - from 195 Kč/1 kg
HAMÁNEK with pears 8 × 190 g
263,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 33 Kč/pcs - from 173 Kč/1 kg
HAMÁNEK with blueberries 8 × 190 g
263,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 33 Kč/pcs - from 173 Kč/1 kg
HAMÁNEK with apples 8 × 190 g
263,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 33 Kč/pcs - from 173 Kč/1 kg
HAMÁNEK Apple & Mango 8 × 190 g
263,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, added vitamins and minerals, 8 pc(s) in the package - 33 Kč/pcs - from 173 Kč/1 kg
HAMÁNEK Plum & Apple 8 × 190 g
263,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, gluten-free, added vitamins and minerals, 8 pc(s) in the package - 33 Kč/pcs - from 173 Kč/1 kg
HAMÁNEK Rice rounds strawberry and apple 8 × 35 g
295,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 9 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and added salt - 37 Kč/pcs - from 1,054 Kč/1 kg
HAMÁNEK Veal with spinach and rice 8 × 230 g
379,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, gluten-free, no added salt, 8 pc(s) in the package - 47 Kč/pcs - from 206 Kč/1 kg
HAMÁNEK Rice wheels raspberry & banana 8 × 35 g
295,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 9 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and added salt - 37 Kč/pcs - from 1,054 Kč/1 kg
HAMÁNEK Apple, pear and sweet potatoes 8 × 100 g
189,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Noodles with vegetables and pork 8 × 230 g
379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, no added salt, with cow's milk, 8 pc(s) in the package - 47 Kč/pcs - from 206 Kč/1 kg
HAMÁNEK Carrots with beef and rice 8 × 230 g
379,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, gluten-free, no added salt, 8 pc(s) in the package - 47 Kč/pcs - from 206 Kč/1 kg
HAMÁNEK Gnocchi with beef in cream sauce 8 × 190 g
329,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 9 months, no added salt, with cow's milk, 8 pc(s) in the package - 41 Kč/pcs - from 216 Kč/1 kg
HAMÁNEK Strawberry 8 × 180 g
263,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 33 Kč/pcs - from 183 Kč/1 kg
HAMÁNEK Rabbit with carrot and potato puree 8 × 230 g
379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat, for babies from 7 months, gluten-free, no added sugar, 8 pc(s) in the package - 47 Kč/pcs - from 206 Kč/1 kg
HAMÁNEK Peach and banana 8×100 g
191,-
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Red fruit 8×100 g
191,-
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Plum 8×100 g
191,-
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
HAMÁNEK Chicken ragout with vegetables and pasta 8 × 230 g
359,-
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 8 months, 8 pc(s) in the package - 45 Kč/pcs - from 195 Kč/1 kg
HAMÁNEK Strawberry 8×100 g
191,-
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 8 pc(s)
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Detská výživa