Obnovit stránku

LOVELA Gigapack Bílé 9,4 l (133 praní) + aviváž zdarma

-46%
1 049 Kč
569 Kč
470 Kč bez DPH

LOVELA Gigapack Bílé 9,4 l (133 praní) + aviváž zdarma

Lovela gel color

Lovela Gigapack Bílé

Sada 2 ks pracích gelů Lovela White 4,7 l a aviváže Lovela 2 l zdarma. Tyto produkty jsou speciálně vyvinuté pro péči o bílé kojenecké a dětské prádlo. Hypoalergení složení předchází vzniku alergií a podráždění, což ocení nejen maminky pečující o choulostivou dětskou pokožku, ale také lidé s vysoce citlivou kůží. Neobsahuje žádné enzymy, optické zjasňovače, umělá barviva a další možné alergeny obsažené v běžných pracích přípravcích. 

9,4

litru

133

dávek

Woolite Color Boost

Hypoalergenní složení

Díky svému šetrnému složení jsou prací gely a aviváže Lovela vhodné pro děti od i dospělé s vysoce citlivou kůží náchylnou k podráždění a kožním alergiím.

Barevné oblečení

Bez obsahu agresivních látek

Prací gely a aviváže Lovela neobsahují žádné enzymy, optické zjasňovače, umělá barviva a další možné alergeny obsažené v běžných pracích přípravcích. Můžete je tak bezpečně použít na prádlo, se kterým miminko přichází do kontaktu již od prvního dne života.

Ochrana vláken

Účinnost proti skvrnám

I přes extrémně jemné a šetrné složení, prací gely Lovela účinně zvládají odstranit i úporné "dětské" skvrny. Prádlo navíc provoní jemnou a neutrální vůní.

Jak používat prací prostředky Lovela?

Woolite gel použití

Prací gel dávkujte dle pokynů na etiketě do přihrádky určené výrobcem nebo přímo do bubnu pračky. Následně zvolte prací program a zapněte pračku. Zároveň vždy pozorně čtěte informace na etiketách oblečení i jiných textilií a respektujte je. Dětské pleny doporučujeme nejprve opláchnout studenou vodou. 

Aviváž dávkujte dle pokynů na etiketě do přihrádky určené výrobcem. Následně zvolte prací program a zapněte pračku. Zároveň vždy pozorně čtěte informace na etiketách oblečení i jiných textilií a respektujte je. Aviváž je univerzální a vhodná na všechny druhy textilií.

Objevte i další prostředky od značky Lovela
Všechny lze bezpečně použít pro kojence od prvního dne života 

Prášky na praní 

Na bílé i barevné prádlo

Woolite Extra Complete

Prací prášky Lovela jsou k dostání v různých velikostech a ve variantách na bílé i barevné prádlo. Ať už si vyberete jakoukoliv, vždy máte jistotu hypoalergenního složení a velké účinnosti na skvrny. 

Prací gely a kapsle 

Na bílé i barevné prádlo

Woolite Delicate

Prací gely i kapsle Lovela se při praní důkladně rozpouštějí, a vy se tak nemusíte bát jejich ulpívání na tkaninách. Stejně jako ostatní přípravky Lovela jsou hypoalergení, a tudíž vhodné pro malé děti a alergiky. 

Aviváže Lovela

Univerzální

Woolite Pro Care

Vaši blízcí si zaslouží jen to nejlepší. Odměňte je voňavým a nebesky měkkým prádlem. Aviváže Lovela prádlo během praní změkčují a dodávají mu příjemnou vůni a svěžest. Jsou stejně ohleduplné k pokožce jako ostatní produkty Lovela.

Čisticí přípravky 

Sprej, ubrousky, gel na nádobí

Woolite Extra White Brilliance

Protože dětská a citlivá pokožka v domácnosti nepřichází do styku pouze s prádlem, je třeba věnovat stejnou pozornost i ostatním plochám. Na velký úklid použijte Lovela Čistič Rozprašovač, na menší skvrny jsou potom vhodné Lovela ubrousky. O dětské nádobí se postará Lovela přípravek na mytí dětského nádobí.

Číslo 1 mezi mámami.

Lovela je prací prášek, který je určen pro široké spektrum spotřebitelů: zejména pro malé děti, osoby s citlivou pokožkou, a pro všechny osoby, které pečují o svou pokožku. Je vhodná jak pro Vaše nejmenší, tak pro Vás samotné. Lovela prošla náročnými testy, které prokázaly, že je šetrná k jemné a citlivé pokožce. Lovela byla navíc klinicky testována na jemné dětské pokožce a je doporučena Ústavem pro péči o matku a dítě a Sdružením Dětem zdraví – sdružení pro pomoc dětem trpícím alergiemi.

Složení: <5 % aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty, parfémy, 5 - 15 % neiontové povrchově aktivní látky, 15 - 30 % zeolity.

4,5
hodnotilo 7 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Objem

Objem 9,4 l

Použití

Typ prádla Na dětské prádlo
Barva prádla Bílé prádlo
Vlastnosti Pro citlivou pokožku

Počet praní

Počet praní 133

Použití

Kód:  PPR581
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  5997321713496
P-DC1-WEB27