Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

LOVI BUDDY BEAR 150 ml 6m+

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

Při koupi 1 ks 129 Kč/ks
Při koupi 2 a více ks 109 Kč/ks

LOVI BUDDY BEAR 150 ml 6m+

Praktický, skvěle padnoucí do dětských ručiček a hlavně funkční. Takový je dětský hrnek LOVI BUDDDY BEAR s víčkem. Tréninkový hrneček doplňující produktovou řadu s roztomilým medvídkem je prvním krokem při přechodu od kojení/krmení z láhve k pití z otevřeného hrnečku. Díky ergonomickému tvaru a tvarovaným úchytům se snadno drží a perfektně padne do dětských ručiček. Hrnek má měkké pítko, které umožňuje volný průtok tekutiny. Bylo vyvinuto tak, aby při pití nedráždilo citlivé dětské dásně. Dětský hrneček LOVI BUDDY BEAR neobsahuje BPA a se svým objemem 150 ml je určen pro děti od 6 měsíců.

Klíčové vlastnosti dětského hrnku LOVI BUDDY BEAR

  • Funkční a praktický tréninkový hrneček s víčkem
  • Hrneček LOVI BUDDY BEAR je prvním krokem od kojení/krmení z láhve k samostatnému pití z otevřeného hrnku
  • Má ergonomický tvar a tvarované úchyty padnoucí do dětských ruček
  • Měkké pítko nedráždí citlivé dětské dásně
  • Tréninkový hrníček neobsahuje BPA
  • Je kompatibilní s láhvemi a nevylévacími hrníčky LOVI
  • Víčko má tvarovaný okraj a praktickou odměrku
  • Dětský hrnek LOVI BUDDY BEAR o objemu 150 ml je pro děti od 6 měsíců

Praktický dětský hrneček s víčkem

Dětský hrnek BUDDY BEAR skvěle doplní vaši řadu lahviček a nevylévacích hrníčků LOVI. Všechny tyto produkty jsou totiž vzájemně kompatibilní. Stačí jen vyměnit pítko a láhev se změní v hrníček. A naopak. Hrníčky lze také používat s odsávačkami LOVI. Pítko tréninkového hrnku je chráněno víčkem, které má tvarovaný okraj a praktickou odměrku. Dětský hrníček LOVI BUDDY BEAR splňuje požadavky nařízení EU o materiálech určených pro styk s potravinami.

Návod k obsluze:
Udržujte hrneček v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím důkladně umyjte všechny rozmontované díly v teplé vodě šetrným mycím prostředkem a důkladně opláchněte teplou vodou. Nevyvařujte! Po použití hrníček i pítko očistěte od zbytků nápoje, vypláchněte a pak důkladně umyjte. Hrníček můžete umývat v myčce nádobí. Nedoporučujeme ale v myčce umývat pítko, protože používané mycí prostředky jej mohou poškodit. Hrneček můžete používat v mikrovlnné troubě. Nezapomeňte, že při ohřívání v mikrovlnné troubě musí být hrnek otevřený. Ohřívání v mikrovlnné troubě věnujte zvýšenou pozornost. Vždy důkladně promíchejte ohřátý pokrm a zkontrolujte jeho teplotu před podáním dítěti. Tvrdá voda, ovocné šťávy nebo čaj mohou hrníček zabarvit nebo zanechat usazeniny, což však nemění jeho vlastnosti.

Důležité! Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!
Před každým použitím hrníček důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách poškození jej vyměňte za nový. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Dlouhodobé i prodloužené sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Nikdy nezvětšujte otvory v pítku, můžete způsobit zničení pítka a zadušení dítěte drolícím se materiálem. Upozornění! Výrobek není hračka. Všechny díly výrobku uchovávejte mimo dosah dítěte.

Sada obsahuje:
1 × hrníček 150 ml
1 × tréninkové pítko 6 m+
1 × šroubovací víčko
1 × víčko/hrníček s odměrkou
1 × úchyty

Objem:
150 ml

5,0
Hodnotili 2 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Barva

Barva Béžová

Doporučený věk

Doporučený věk od 6 měsíců

Materiál

Materiál Plast

Vlastnosti

Vlastnosti Boční výstupky pro snadné držení, Úchyty pro dětské ručičky, Ergonomické zpracování, Vhodné do mikrovlnné trouby, Možnost umývání v myčce

Objem

Objem 150 ml

Typ

Typ S pítkem (učící)
Kód:  BABY9497
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  5903407353029
WEB9