Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: make-up L´Oreal Paris Infallible 24H Stay Fresh Foundation

Výběr vhodného make-upu je nejdůležitější volbou, protože pouze správný make-up se postará o dokonalý vzhled. Rozhodla jsem se otestovat, jestli je tím pravým make-up L´Oreal Paris Infallible 24H Stay Fresh Foundation.

Přednosti make-upu L´Oreal Paris Infallible Stay Fresh Foundation

Na make-upu L´Oreal Paris Infallible se mi líbí jeho jednoduchý vzhled a průhledný obal s aplikátorem. Na aplikátor však trošku pozor – přijde mi, že mi vždy vypumpuje mnohem více make-upu, než na obličej reálně potřebuji. Proto část otřu na hřbet ruky a případně si ještě odeberu, když je potřeba a zbytek odstraním odličovačem. 

Líbí se mi, že je otěru odolný a nevšimla jsem si extrémního špinění oblečení. Chválím i výběr odstínů – myslím, že každá z nás si najde odpovídající odstín.

Kvalitní make-up je základ

Aplikace make-upu L´Oreal Paris Infallible Stay Fresh Foundation

Roztírání make-upu L´Oreal Paris Infallible je složité, přišlo mi, že jsem si s ním musela více pohrát oproti jiným make-upům, ale výsledný efekt byl velmi dobrý. A co je hlavní, nevytváří pocit masky. Možná je to ale dáno i tím, že trošičku leze do pórů (nezakryje je), takže pleť stále vypadá přirozeně. Krycí schopnost je spíše střední, majitelky pleti s nedokonalostmi určitě sáhnou i po korektoru. 

Přepudrování bylo u mě nutností a pokud jsem zapomněla, tak se lesk dostavil už do dvou hodin. S pudrem jsem se začala lesknout v T-zóně zhruba po 3-4 hodinách, po 5 hodinách už po celém obličeji. 

Aplikace make-upu

Nedostatky make-upu L´Oreal Paris Infallible Stay Fresh Foundation

Chybí mi u něj SPF a hlavní nevýhodu vidím právě v lesknutí pleti a středním krytí. Věřím ale, že pro normální pleť bez výrazného akné, pigmentových skvrn, pih a jizev bude krytí dostatečné. 

Je vhodný pro všechny typy pleti, ale pro pleť s akné a leskem pleti bych doporučovala asi spíše Infallible verzi Matte. 

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB14