Hair Masks REDKEN
Hair Masks REDKEN – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 6
REDKEN Acidic Bonding Concentrate Mask 250 ml
1,059,-
424 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged hair, 250ml volume, effect: hydration, regeneration, strengthening, gloss, easy combing and smoothing - 424 Kč/100 ml
REDKEN All Soft Heavy Cream Mask 250 ml
Discounted -3 %
769,-
799,-
308 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for dry hair, 250ml volume, effect: hydration, nutrition and strengthening - 308 Kč/100 ml
REDKEN Extreme Strengh Builder Plus Mask 250 ml
759,-
304 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged hair, 250ml volume, effect: hydration, regeneration and gloss - 304 Kč/100 ml
REDKEN Color Extend Blondage Express Anti-brass Mask 250 ml
759,-
304 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, for blond hair, 250ml volume, effect: hydration, nutrition, strengthening, gloss, softness and neutralisation of yellow tones - 304 Kč/100 ml
REDKEN Gloss-In-Mask 250 ml
869,-
348 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types, 250ml volume, effect: hydration, nutrition, gloss and smoothing - 348 Kč/100 ml
REDKEN Gloss-In-Mask 50 ml
379,-
758 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types, 50ml volume, effect: hydration, nutrition, gloss and smoothing - 758 Kč/100 ml
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Masky na vlasy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajmaszkok