Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: tekutá oční linka Maybelline New York Master Precise Liquid Eye Liner

Jedním z kosmetických produktů, který nikdy nevyjde z módy, je oční linka. Jenže najít takovou tužku, která zvládne tenkou, ale výraznou oční linku, jež zároveň vydrží celý den, není jednoduché. Vyzkoušela jsem i tekutou oční linku od Maybelline New York Master Precise Liquid Eye Liner a upřímně, po tolika pokusech s tužkami jiných značek jsem ani nečekala žádné zázraky.

Líčení s tekutou oční linkou Master Precise Liquid Eye Liner od Maybelline New York

Tekutá oční linka Master Precise od Maybelline New York se velmi lehce rozdělává, ale víčko na ní drží. Proto se nemusíte bát, že se vám v kabelce otevře a něco zamaže. Po prvním použití jsem z ní byla nadšená. Velmi rychle a přesně vytvořila na mých očích kočičí linky a vzhledem k tvaru jejího hrotu i přesné zakončení každého tahu.

Tekutá oční linka Maybelline New York

Po pár použitích se sice zdála být suchá, ale stačilo zatlačit hrotem na víčko a barva se ihned doplnila. Linky vydržely perfektní celý den, nerozpíjely se, ani se nemazaly. Pokud toužíte po dokonalých a přesných linkách bez rozmazávání, tekutou oční linku Master Precise Liquid Eye Liner od Maybelline New York vám rozhodně doporučuji. 

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB28