Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Mr&Mrs Fragrance Niki: Stylový osvěžovač vzduchu do auta

Vůně do auta Mr&Mrs Fragrance Niki si vás získají svou podmanivou vůní, ale i stylovým a velmi praktickým designem. Osvěžovače vzduchu jsou vyvedeny do podoby panáčka, jsou vhodné k použití ve všech typech automobilů a jejich náplň lze vyměňovat.

Kam se umisťuje?

Pomocí spolehlivého univerzálního klipu se vůně Mr&Mrs Fragrance Niki nasazuje na větrací otvory větráku (klimatizace). Vůni lze umístit horizontálně i vertikálně - přesně dle vaší potřeby. Díky patentovanému systému pak dochází k rovnoměrné distribuci stálého a dlouhotrvajícího aroma, které jemně rozvoní vaše auto.

vůně do auta Mr&Mrs Fragrance Niki a její umístění do průduchu klimatizace

Vyberte si vůni Mr&Mrs Fragrance Niki podle nálady

Dáte přednost atraktivní sibiřské kůži, exotické Gardenia di Tahiti, svěží mátě, či nějaké jiné variantě? Jakmile si Mr&Mrs Fragrance jednou koupíte, můžete dokupovat stále to samé aroma, anebo pokaždé vyzkoušet nějaké nové. K dispozici jsou náhradní náplně s různými vůněmiVýměna náplně je velmi snadná, rychlá a především čistá (neušpiníte se při ní). Stačí pouze vysunout starou náplň z vnějšího obalu (z postavičky) a vyměnit ji za novou. Celá výměna netrvá více jak několik sekund.

postup při výměně náplně u osvěžovače vzduchu Mr&Mrs Fragrance Niki
P-DC1-WEB29