New Arrivals - Face Oils
All from 4
CLINICAL Cold-pressed castor oil 50 ml
New arrival
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 198 Kč/100 ml
CLINICAL Cold-pressed jojoba oil 50 ml
New arrival
199,-
398 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 398 Kč/100 ml
CLINICAL Cold-pressed almond oil 50 ml
New arrival
149,-
298 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 298 Kč/100 ml
CLINICAL Cold-pressed apricot oil 50 ml
New arrival
149,-
298 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Oil - 298 Kč/100 ml