Obnovit stránku

Nutrilon Profutura Cesarbiotik 2 kojenecké mléko 4× 800 g

5 5 hodnocení
1 996,-

Nutrilon Profutura Cesarbiotik 2 kojenecké mléko 4× 800 g


Novinka – pro děti narozené císařským řezem

Novinka Nutrilon Profutura CESARBIOTIK ™ 2 je unikátní pokračovací kojenecké mléko vhodné pro miminka narozená císařským řezem, která nemohou být plně kojena. Obsahuje probiotika Bifidobacterium breve, druh bakterií, které se přirozeně nacházejí ve střevě kojených dětí. Receptura je speciálně vyvinutá pro podporu imunitního systému* dítěte a je bez palmového oleje.

V praktickém a plně recyklovatelném obalu, který zajistí snadnou a bezpečnou manipulaci s obsahem. Myslíme na přírodu, proto jsme vyvinuli balení, které je ekologické, plně recyklovatelné.

Nutrilon Profutura CESARBIOTIK 2 je vhodný pro kojence od ukončeného 6. měsíce do jednoho roku věku. Pokračovací mléčná kojenecká výživa, v prášku, s bakteriemi Bifidobacterium breve.

* Obsahuje vitamíny C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému, tak jako všechna pokračovací kojenecká mléka dle požadavků legislativy.Pro podporu imunity* – vhodné pro miminka narozená císařským řezem

Nutrilon Profutura CESARBIOTIK 2 obsahuje unikátní kombinaci probiotik Bifidobacterium breve a prebiotik GOS/FOS. Dále oligosacharid mateřského mléka 2’FL (2´fukosyllaktóza), živiny na podporu imunitního systému* – vitamíny C a D*, omega 3 (ALA a DHA))** a omega 6 (ARA).

Víte, že imunitní systém dítěte je podporován během přirozeného porodu prostřednictvím matčiných bifidobaktérií, které proniknou do střev miminka.

Naše pokročilá receptura je určena pro rodiče, kteří chtějí podpořit vyvíjející se imunitní systém* svého dítěte a je vhodná pro miminka narozená císařským řezem.

* Obsahuje vitamíny C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému, tak jako všechna pokračovací kojenecká mléka dle požadavků legislativy.

** Obsahuje ALA (kyselinu alfa-linolenovou), která přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy, a také DHA (kyselinu dokosahexaenovou), jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu. ARA = kyselina arachidonová


Inspirováno mateřským mlékem

 • PODPORA IMUNITY– Vitamíny C a D1 přispívají k normální funkci imunitního systému
 • PROBIOTIKA – Probiotika Bifidobakterie breve, bakterie přirozeně se vyskytující ve střevě kojených dětí
 • OLIGOSACHARIDY – Oligosacharid mateřského mléka 2’FL a prebiotika GOS/FOS
 • MOZEK – Omega-3 ALA* (kyselina alfa-linolenová) přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy

50 let výzkumu mateřského mléka

K rozvoji střevní mikrobioty u dětí dochází již v raném dětství a je ovlivněn mnoha faktory, jedním z nich je i výživa miminka. Mateřské mléko obsahuje oligosacharidy a také živé bakterie, což je pro miminko velmi prospěšné. Imunitní systém dítěte je podporován během přirozeného porodu prostřednictvím matčiných bifidobakterií, které proniknou do střev miminka. Neboť způsob porodu má vliv na osídlení střev miminka bakteriemi.

Složení mateřského mléka je inspirací pro naše experty v oblasti vývoje kojenecké a dětské výživy, kteří berou do úvahy také to, jak dítě přišlo na svět.

Potřebujete poradit v otázkách výživy a rodičovství? Chcete se dozvědět, jaké jsou výhody a nevýhody císařského řezu, nebo si přečíst zajímavé články ohledně zdraví a výživy? Naši odborníci v Nutriklubu jsou tu pro vás.

FB: Nutrilon Česká republika, tel.: 800 110 00, www.nutrilon.cz, [email protected]


Nová praktická dóza přináší vyšší komfort

 • Trojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvost mléčného prášku před prvním otevřením.
 • Pojistka na víčku chrání obsah před vysypáním a kontaminací.
 • Speciální místo pro odměrku, aby nebyla v kontaktu s mléčným práškem.
 • Místo pro zarovnání odměrky.

Návod na přípravu

 1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Pro zachování příznivých účinků BIfidobacterium breve v kojeneckém mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizované láhve.
 2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka.
 3. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.
 4. Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Doporučené dávkování

Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra.

Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.

100 ml Nutrilon Profutura CESARBIOTIK ™ 2 = 90 ml převarené vody + 3 zarovnané odměrky = 285 kJ (68 kcal). 1 zarovnaná odměrka = 4,7 g sušeného prášku. Používejte originální odměrku z výrobku.


Složení – Nutrilon Profutura CESARBIOTIK ™

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,9 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), mléčná bílkovina, fruktooligosacharidy 0,6 %, rybí olej, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, olej z Mortierella alpina, citronan sodný, 2´fukosyllaktóza, chlorid cholinu, citronan draselný, chlorid hořečnatý, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), taurin, inositol, Bifidobacterium breve M-16V, síran železnatý, síran zinečnatý, sodná sůl uridín 5‘-monofosfátu, cytidín 5´-monofosfát, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Bifidobacterium breve M-16V 3x107 cfu/g.


Důležité upozornění

Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Potravina pro zvláštní výživu kojenců starších 6 měsíců. Nutrilon Profutura CESARBIOTIK™ 2 má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů, včetně výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky - zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pravidelně pečujte o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov, CZ

Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,9 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), mléčná bílkovina, fruktooligosacharidy 0,6 %, rybí olej, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, olej z Mortierella alpina, citronan sodný, 2´fukosyllaktóza, chlorid cholinu, citronan draselný, chlorid hořečnatý, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), taurin, inositol, Bifidobacterium breve M-16V, síran železnatý, síran zinečnatý, sodná sůl uridín 5‘-monofosfátu, cytidín 5´-monofosfát, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Bifidobacterium breve M-16V 3x107 cfu/g.

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Hmotnost 3 200 g
Počet ks v balení 4 ks

XXL balení

XXL balení NE

Typ mléka

Typ mléka Pokračovací

Složení

Složení Bez palmového oleje

Dle řady

Dle řady Nutrilon Profutura, Nutrilon 2

Doporučený věk

Doporučený věk od 6 měsíců
Kód:  BABY19134
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8595002110090
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB06