Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: plenky Pampers Active Baby-Dry

Volba jednorázových plenek pro miminko není jednoduchá. Velké množství značek a jednotlivých modelů, které se výrazně liší cenami, situaci neusnadňuje. Proto jsem pro vás otestovala jedny z nejoblíbenějších plenek mezi maminkami, značku Pampers, konkrétně model Active Baby-Dry. Je určena pro aktivní a starší děti, takže jsou na ně kladeny nejvyšší nároky. Jak si plenky vedly?

Udrží plenky Pampers Active Baby-Dry zadeček v suchu?

Roční syn Christian je stejně jako většina dětí v jeho věku velmi aktivní, proto musí plenky sedět za každé situace, což plenky Active Baby-Dry opravdu splňují. Kalhotky dobře padnou, jsou tenoučké, takže je syn skoro necítí a nepřekáží mu. V letních dnech se díky jejich tenkému a prodyšnému provedení zadeček nezapařuje, což je velká úleva. Zároveň v zimě se plenky určitě snadno vejdou i pod tlusté teplé oblečení. Celkově je přebalování pohodlné. Lepítka krásně drží, netrhají se a nerozlepují, což mi usnadňuje manipulaci a šetří i čas. Díky jejich vynikajícím absorpčním schopnostem nemusím syna přes jeho noční spaní vůbec přebalovat i přesto, že je v noci několikrát kojený. On spí spokojeně, protože zadeček nemá v mokru, což jsem si přímo otestovala. Lehce pomočená plenka je na dotek suchá, vlhkost se drží pouze uvnitř. Průměrná spotřeba se drží kolem 5-6 ks na den, protože plenku nemusíte měnit po každém menším čůrání. Samozřejmě nízká spotřeba se příznivě projeví i ve financích.

Pampers Active Baby
Pampers Active Baby Dry

Jak jsme byli spokojeni s plenky Pampers Active Baby-Dry?

K pokožce jsou plenky velmi citlivé i díky dobré absorpci, takže nemusím řešit žádné potíže s opruzeninami. Synek plenky v podstatě nevnímá, nepřekáží mu při jeho poznávání světa a trénování prvních krůčků. Jedním slovem mohu říct, že jsou vynikající! Doporučuji!

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB14