Body Care for Men MIXA
Body Care for Men MIXA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 15
MIXA Balm Cica+, a multi-purpose regenerating balm with 12% glycerin, panthenol, and squalene, 50ml
Amazing Deal
159,-
Save 26,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Balm Mixa balm Cica+, multifunctional regenerating balm with 12% glycerin, panthenol and squalene - 318 Kč/100 ml
MIXA Niacinamide Bright Moisturizing Cream for Dark Spots, 400ml
208,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, brightening, nourishing and soothing, suitable for sensitive and dry skin, 400 ml volume - 52 Kč/100 ml
MIXA Urea Cica Repair+ 400 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, regenerating, nourishing and soothing, suitable for dry skin, with urea and with niacinamide, contains also niacinamide and...
MIXA 10-in-1 Cica Repair Regenerating Ointment, 150ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ointment - for sensitive skin - contains urea - volume: 150ml - 126 Kč/100 ml
MIXA Hyaluronic Hydrate Body Lotion 400 ml
Discounted -20 %
189,-
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, hypoallergenic, regenerating and softening, dry skin, for sensitive and dry skin, contains hyaluronic acid, with hyaluronic acid, 400...
MIXA Panthenol Comfort Body Balm 400 ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's, men's and children's, moisturising, hypoallergenic, protective, nourishing and soothing, anti-itching and dry skin, for sensitive and dry skin, contains...
MIXA Panthenol Comfort 400 ml
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for children for both men and women, moisturising, regenerating and nourishing, suitable for dry skin, contains also panthenol , applicable for: eczema and dry...
MIXA Ceramide Protect 400 ml
208,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, moisturising, regenerating and nourishing, suitable for dry skin, with ceramides, applicable for: dry skin, 400 ml volume - 52 Kč/100 ml
MIXA Rich Body Milk 400 ml
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's, men's and children's, moisturising and nourishing, dry skin, for sensitive and dry skin, contains shea butter, 400 ml volume - 47 Kč/100 ml
MIXA Cica Urea Repair+ Body Lotion for Very Dry Skin, 400ml
208,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, hypoallergenic and soothing, dry skin, for dry skin, 400 ml volume - 52 Kč/100 ml
MIXA Allantoin Restore Body Milk 400 ml
208,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, nourishing and softening, dry skin, for sensitive and dry skin, 400 ml volume - 52 Kč/100 ml
MIXA Panthenol Comfort Restorative Body Care, suitable for skin prone to atopic conditions, 150ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for children for both men and women, moisturising, regenerating, softening and soothing, suitable for normal, combination and dry skin, no artificial colours,...
MIXA Niacinamide Bright Body Lotion, 250ml
131,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, hypoallergenic and nourishing, dry skin, for dry skin, no artificial colours and paraben-free, 250 ml volume - 52 Kč/100 ml
MIXA Ceramide Protect Body Lotion 400 ml
208,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, hypoallergenic and regenerating, dry skin, for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, 400 ml volume -...
MIXA Urea Cica Repair+ Regenerating Body Care for Very Dry, Rough Skin, 150ml
119,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Cream - for both men and women, regenerating, softening and soothing, suitable for sensitive and dry skin, no artificial colours, contains also shea butter, niacinamide...
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Pánska telová kozmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Férfi testápolás