Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: plenky Pampers Premium Protection Active Fit

Dostala jsem příležitost vyzkoušet novinku od Pampers, plenky Pampers Premium Protection Active Fit. Tyto plenky jsou navržené speciálně pro chodící děti, takže jsou k dostání pouze ve větších velikostech. Já pro dceru, která má 11 kg, zvolila velikost 4 a plenka jí seděla naprosto ukázkově. V čem se tato řada Pampers liší od ostatních plenek? A jak jsme s plenkami byly spokojené?

Pampers Active Fit – opravdu se neprověšují?

Tyto plenky v mnohém připomínají klasické zelené Pampers Active Baby Dry, ale měly by oproti nim přinášet jedno výrazné zlepšení – neměly by se prověšovat, i když jsou nacucané. Na to jsem hodně zvědavá, protože to, že plenka při větším pročurání visí dolů je problémem snad většiny plen, které jsem kdy vyzkoušela. Přes den se dcerku snažím učit na nočník a často ji přebaluji, takže s posuzováním musím počkat až na následující ráno. Hned po první noci vidím, že plenka působí opravdu mnohem sušším dojmem, než jsem zvyklá. Ačkoli je jako vždy pořádně počuraná, vůbec se neprověšuje dolů. Se slibovaným účinkem jsem tedy maximálně spokojená.

Pampers Active Fit
Pampers Active Fit

Hodnocení plenek Pampers Premium Protection Active Fit

Plenky jsou krásně hebké, disponují pružnými zapínacími pásky i manžetkami kolem nožiček, díky nimž dceři opravdu dokonale sedí. Stejně jako plenky Active Baby, i tyto zdobí veselé obrázky zvířátek. Plenka zůstává i po celé noci na dotek suchá, nezpůsobuje dceři opruzeniny a není nijak výrazně parfemovaná. Po několika dnech používání musím říct, že jsem s plenkami Pampers Premium Protection Active Fit velmi spokojená a pokud se dcera v brzké době nenaučí chodit na nočník, určitě u nich zůstanu.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB23