Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: Přírodní pleťový olej HiPP Babysanft

Když se narodilo mé první dítě, vyzkoušela jsem několik dětských pleťových olejů. Velmi mě ale zklamaly – hydratační schopnosti měly minimální a špatně se vstřebávaly. Nakonec jsem zakotvila u hydratačních tělových krémů a mlék. Pleťovému oleji značky HiPP jsem ale šanci dala, protože výrobky této značky patří mezi mé nejoblíbenější. Dokázal změnit můj názor na dětské pleťové oleje?

HiPP je synonymem šetrné péče

Stejně jako ostatní kosmetické přípravky HiPP, které používám, i tento olejíček má jemné složení bez jakýchkoli dráždivých složek a je tedy hypoalergenní. Po zkušenostech s dalšími výrobky HiPP proto již předem vím, že podráždění dceřiny pokožky se nemusím obávat. Po otevření olejíčku k němu přičichnu a jeho vůně je i přes absenci přidaných aromatických látek naprosto nádherná a já už se nemohu dočkat, až jím dceru večer namažu.

Pleťový olej Hipp Babysanft
Přírodní pleťový olej Hipp Babysanft

Jak se osvědčil dětský olej HiPP?

Olejíček zkouším po večerní koupeli. Voda totiž na pokožku mé dcerky nemá nejlepší vliv a velmi ji vysušuje, každodenní důkladné mazání je u nás tedy nezbytností. Přípravek mě po zkušenostech s dětskými olejíčky překvapí hned při mazání – velmi lehce se roztírá a nezanechává na pokožce nepříjemný mastný film. Nejvíce zvědavá jsem ale byla na jeho hydratační schopnosti a musím říct, že mě rozhodně nezklamal, protože dceřinu pokožku zanechal opravdu krásně hebkou. Je velká škoda, že jsem se jej neodhodlala zkusit už dříve, protože moje předsudky o olejíčcích úplně zbořil. Uvítala bych ale praktičtější dávkování, ideálně s pumpičkou. Už po dvou dnech byla lahvička úplně mastná a já ji tedy musím po každém použití otírat.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB22