Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Pro boj s vlhkostí nepotřebujete další velké zařízení

Vodní pára je přirozenou součástí vzduchu. A tak se samozřejmě dostane i do našich obydlí nebo zde přímo vzniká. Sprchování, sušení prádla, vaření – všechny tyto aktivity zvyšují vlhkost, která nemá často kudy uniknout. A ta, pokud není po nějakou dobu likvidována, napomáhá ke vzniku plísní, jež našemu zdraví rozhodně neprospívají a vedou k rozvinutí mnoha chorob a způsobují i škody na majetku.

Pokud nechcete investovat do elektronických odvlhčovačů, máme pro vás řešení pro boj s nadměrnou vlhkostí. Produkty značky Ceresit se vejdou do každého pokoje a pomohou udržet vlhkost v rozmezí 40 až 60 %, což je ideální hodnota pro obytné prostory.

Unikátní systém pohlcování vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° nepotřebuje ke svému chodu žádnou elektrickou energii. Stačí vložit tabletu a přístroj začne ihned vstřebávat vlhkost ze vzduchu. Jeho aerodynamický tvar disponuje unikátním 360° vzdušným otvorem, který umožňuje cirkulaci vzduchu kolem a skrz tabletu. Jelikož mají tablety dvě vrstvy, bojují s nadbytečnou vlhkostí a redukují nepříjemné pachy. Zařízení se hodí do místností o rozloze 50 m3. Jakmile se tableta zcela rozpustí, stačí z nádobky vylít vodu a vložit tabletu novou. Vybrat si můžete i z několika vůní.

Ceresit Aero

Menší přístroje Ceresit Stop Vlhkosti Micro se hodí pro malé prostory o maximální velikosti 25 m3. Své využití tak naleznou v koupelnách, sklepech nebo karavanech. Stejně jako větší systém Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°, i tento přístroj ve svých útrobách ukrývá tabletu, která představuje hlavní článek pro boj s vlhkostí a pachy. Tablety s broskvovou vůní navíc krásně provoní celou místnost.

Ceresit Micro

Posledním pomocníkem v boji s vlhkostí v naší nabídce jsou absorpční sáčky. Díky svým malým rozměrům se snadno vejdou do šuplíků, skříní, botníků nebo automobilů. Speciální tkanina sáčku umožňuje propouštět vlhkost pouze směrem dovnitř, nikoli ven. Stačí odstranit ochrannou fólii a položit na požadované místo. Po dobu 4 – 6 týdnů pak bude pohlcovat vlhkost a prostorům dodá svěží vůni.

Ceresit sáčky

P-DC1-WEB27