Profesionální šampony KÉRASTASE
Profesionální šampony KÉRASTASE umíme doručit ještě v den objednávky! Stačí, aby bylo vybrané zboží skladem. Vytvořte objednávku z pohodlí domova a nechte si ji dovézt na vaši adresu, do AlzaBoxu nebo na jednu z našich poboček. Proč ještě nakupovat na Alza.cz?
Pokračovat
Vše z 55
KÉRASTASE Genesis Bain Hydra-Fortifiant 250 ml
629,-
252 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro slabé a řídnoucí vlasy, objem 250 ml, profesionální - 252 Kč/100 ml
KÉRASTASE Spécifique Bain Divalent 250 ml
639,-
256 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro mastné vlasy, objem 250 ml, profesionální - 256 Kč/100 ml
KÉRASTASE Genesis Homme Bain De Masse Épaississant 250 ml
629,-
252 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro muže - pro slabé a řídnoucí vlasy, objem 250 ml, profesionální - 252 Kč/100 ml
KÉRASTASE Genesis Bain Hydra-Fortifiant 500 ml
1 129,-
226 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - pro slabé a řídnoucí vlasy, objem 500 ml, profesionální - 226 Kč/100 ml
KÉRASTASE Résistance Bain Thérapiste 250 ml
Cenová bomba
789,-
Ušetříte 160,-
316 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro poškozené vlasy, objem 250 ml, profesionální - 316 Kč/100 ml
KÉRASTASE Genesis Hydra-Fortifiant Refill Pouch 500 ml
949,-
190 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro slabé a řídnoucí vlasy, objem 500 ml, profesionální - 190 Kč/100 ml
KÉRASTASE Densifique Bain Densité 250 ml
Zlevněno -3 %
639,-
659,-
256 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro slabé a řídnoucí vlasy, objem 250 ml, profesionální - 256 Kč/100 ml
KÉRASTASE Densifique Bain Densité Homme 250 ml
639,-
256 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro muže - tekutý, pro slabé a řídnoucí vlasy, objem 250 ml, profesionální - 256 Kč/100 ml
KÉRASTASE Genesis Homme Bain de Force Quotidien 250 ml
629,-
252 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro muže - pro slabé a řídnoucí vlasy, objem 250 ml, profesionální - 252 Kč/100 ml
KÉRASTASE Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze Refill Pouch 500 ml
949,-
190 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro nepoddajné, krepaté a dlouhé vlasy, s kyselinou hyaluronovou, objem 500 ml, vegan, profesionální - 190 Kč/100 ml
KÉRASTASE Premiere Bain Décalcificant Réparateur 250 ml
729,-
292 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro poškozené vlasy, objem 250 ml, profesionální - 292 Kč/100 ml
KÉRASTASE Symbiose Bain Creme Anti-Pelliculaire 250 ml
639,-
256 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro všechny typy vlasů, micelární, bez silikonu, bez sulfátu a s kyselinou salicylovou, objem 250 ml, profesionální - 256 Kč/100 ml
KÉRASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant 250 ml
639,-
256 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro slabé a řídnoucí vlasy, objem 250 ml, profesionální - 256 Kč/100 ml
KÉRASTASE Résistance Bain Extentioniste 250 ml
639,-
256 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro poškozené vlasy, s ceramidy a s keratinem, objem 250 ml, profesionální - 256 Kč/100 ml
KÉRASTASE Volumifique Bain Volume 250 ml
579,-
232 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro jemné a poškozené vlasy, s kyselinou salicylovou, objem 250 ml, profesionální - 232 Kč/100 ml
KÉRASTASE Résistance Bain Force Architecte 250 ml
579,-
232 Kč/100 ml
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro poškozené vlasy, s ceramidy a s keratinem, objem 250 ml, profesionální - 232 Kč/100 ml
KÉRASTASE Chronologiste Bain Régénérant 250 ml
Zlevněno -3 %
739,-
769,-
296 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro všechny typy vlasů, s kyselinou hyaluronovou, objem 250 ml, profesionální - 296 Kč/100 ml
KÉRASTASE Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur 250 ml
749,-
300 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro vlnité a kudrnaté vlasy, objem 250 ml, profesionální - 300 Kč/100 ml
KÉRASTASE Nutritive Bain Satin Riche Refill Pouch 500 ml
889,-
178 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro suché vlasy, objem 500 ml, profesionální - 178 Kč/100 ml
KÉRASTASE Elixir Ultime Le Bain 250 ml
629,-
252 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - pro všechny typy vlasů, objem 250 ml, profesionální - 252 Kč/100 ml
KÉRASTASE Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze Refillable Bottle 500 ml
1 129,-
226 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro nepoddajné, krepaté a dlouhé vlasy, s kyselinou hyaluronovou, objem 500 ml, vegan, profesionální - 226 Kč/100 ml
KÉRASTASE Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect 250 ml
639,-
256 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro barvené vlasy, objem 250 ml, profesionální - 256 Kč/100 ml
KÉRASTASE Densifique Bain Densité 500 ml
1 179,-
236 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - tekutý, pro slabé a řídnoucí vlasy, objem 500 ml, profesionální - 236 Kč/100 ml
KÉRASTASE Blond Absolu Bain Lumiere 500 ml
1 129,-
226 Kč/100 ml
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Šampon pro ženy - objem 500 ml, profesionální - 226 Kč/100 ml
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Profesionálne šampóny
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Professzionális samponok