Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: dětské lehátko Babybjörn

Na houpátko Babybjörn jsem slyšela samou chválu. Když tedy nastal čas pro pořízení lehátka, byl tento ergonomický model jasnou volbou. Co mě vedlo k jeho pořízení? A jak jsme s ním spokojení po dvou měsících používání? 

Proč jsem se rozhodla právě pro toto lehátko?

Kubíkovi byly právě 4 měsíce, je to naše druhé dítě. U starší dcery Sáry jsem před více jak 3 lety pečlivě zvažovala koupi každé další součásti výbavičky, s tím, že jsem si nebyla jistá, zda tu či onu věc opravdu využijeme a upotřebíme. Vzhledem k tom, že Sárinka byla poměrně náročné miminko, rozhodla jsem se, že si s Kubíkem pořídím cokoliv, co mi péči o něj usnadní. Přesto, když padla otázka na houpátko, váhala jsem. V případě lehátka Babybjörn nejde zrovna o malou investici, a tak pro mě bylo obrovskou výhodou, že si ho o něco dříve pořídila pro svou holčičku i jedna z mých kamarádek. Ochotně ho naložila do auta a dovezla mi ho na zkoušku. Vlastně to byla ona, kdo mi o tomto lehátku prvně řekl a doporučil konkrétně značku Babybjörn. Nemohla se totiž dívat na to, jak si bez křiku a pláče nedojdu ani na záchod. Kubík se musel nepřetržitě chovat a držet na ruce. 

Lehátko Babybjörn
Houpátko Babybjörn

Jak se Kubíkovi v lehátku Babybjörn líbí?

Když se do lehátka prvně „usadil“, byly mu necelé dva měsíce a myslím, že to byla láska na první dotek. Za dva měsíce se u nás stalo lehátko spolu s hnízdečkem tím nejpoužívanějším a nejpraktičtějším, co jsme Kubíkovi pořídili. Velice rychle si na něj zvyknul a zjistil, že čím víc kope nožičkama a mává ručičkama, tím víc se dokáže rozhoupat. A já se utvrdila v tom, že v jednoduchosti je krása, a že ten malý zvědavý tvoreček nepotřebuje houpátko na baterky se spoustou navěšených hraček, ale „obyčejné“ ergonomické lehátko, z něhož dobře uvidí na okolní svět a které bude dokonale simulovat pohyb houpání v náručí.

Plusy lehátka Babybjörn

Z lehátka se velmi často ozývá veselé výskání a já mám zase volné ruce. Díky snadnému složení a tomu, že lehátko nezabírá skoro žádné místo, ho bereme všude s sebou. Kubík v něm s námi absolvoval nejeden piknik a se mnou i pár pracovních schůzek v kavárně. Spokojení jsme oba, takže leáhátko můžeme jedině doporučit. Pokud se bojíte větší investice, neváhejte, rozhodně za to stojí. A ještě jedna praktická poznámka na závěr - látka je snímatelná a lehátko se tak dá velice snadno vyprat, i to už jsme si vyzkoušeli. Co si budem povídat, ne vždy to ta plínka pobere všechno.

Koláž fotek

Hodnocení:

Mamanablogu

Lelí je máma, Máma na blogu. Svůj blog začala psát ještě než se jí narodila dcera Sára. Ta má ještě o 3,5 roku mladšího brášku Kubíka, takže na blogu najdete články o těhotenství, mateřství, ale i soužití čtyřčlené rodiny. Prostě takové nevšední příhody všedních dní.
P-DC1-WEB12