Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: mléko na opalování a po opalování ASTRID SUN

Na vyzkoušení opalovacího a poopalovacího mléka ASTRID jsem se těšila, protože ráda zkouším nové věci a výrobky této značky jsem nikdy dřív nepoužívala. Mléko po opalování a opalovací mléko ASTRID SUN jsou cenově velmi dostupné. Právě proto jsem měla trochu obavy, zda nízká cena není na úkor kvality. Takže jsem je hned vystavila zátěžové zkoušce a vzala oba přípravky s sebou k vodě. Jak obstály v praxi?

Vyzkoušeli jsme pro Vás

ASTRID je kvalitní opalovací mléko

Již první dojem z opalovacího mléka ASTRID SUN byl dobrý. Zaujalo mě balení, které dobře padne do ruky, a také vůně, která mi připomněla sluníčko a dovolenou u moře. Velmi se mi líbilo nanášení. Přípravek je ve spreji, a proto jeho aplikace byla snadná a rychlá. Do pokožky se vstřebal po krátké době. Kombinace snadného použití, voděodolnosti a příjemné vůně mě mile překvapila a toto mléko se stane nezbytnou součástí mé letní kosmetické výbavy.

ASTRID mléko po opalování skvěle hydratuje

Po opalování jsem použila mléko ve spreji od stejnojmenné značky. Oblíbila jsem si mléka ve spreji, protože se velmi dobře nanáší na pokožku, a to platí i u tohoto přípravku. Velmi snadno se roztírá a ihned hydratuje, což je pro člověka, co má suchou pokožku velkým benefitem.

Přípravky ASTRID SUN mě mile překvapily

Oba přípravky na opalování značky ASTRID SUN mohu doporučit. Snadno se používají, příjemně voní a pokožku chrání a hydratují. Jsou za rozumnou cenu a kvalitou se vyrovnají i dražším značkám a to mi vyhovuje.

i V AlzaMagazínu pro vás máme i další články:
Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB13