Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: mycí gely Dove Baby na celé tělo i vlásky

Mycí gel pro celé tělo a vlásky vám ušetří místo i peníze, protože s ním umyjete celé miminko. Lze nahradit jediným přípravkem mýdlo a šampon? Testerka pro vás vyzkoušela mycí gel pro celé tělo od hlavy až k palcům u nohy Dove Baby ve variantě Rich Moisture a Sensitive Moisture pro citlivou pokožku.

Mycí gel pro celé tělo a vlásky Baby Dove Sensitive Moisture

Mycí gel Baby Dove Sensitive jsme zvolili jako doplněk k vlhčeným ubrouskům a tělovému mléku ze stejné řady v době, kdy náš chlapeček trpěl podrážděním pokožky na zadečku. Má hypoalergenní složení s neutrálním pH, které doporučují nejen pediatři a dermatologové, ale i oční lékaři. V roce 2017 byl uznán Národní ekzémovou asociací Seal Acceptance jako výrobek vhodný pro citlivou pokožku s ekzémy.

Mycí gel pro celé tělo a vlásky Baby Dove Rich Moisture

Pro koupání jsme chtěli také vyzkoušet mycí gel Baby Dove Rich, který má šetrné složení s neutrálním pH a zároveň obsahuje velmi jemnou parfemaci. Je také určen k mytí vlásků i celého těla dětí již od jejich narození. 

Testování dětských mycích gelů Dove Baby

Oba mycí gely jsou uloženy do praktického menšího balení, které je opatřeno dávkovačem. Jemnou konzistenci gelu jsem před nanesením na tělo našeho broučka lehce napěnila. Při koupeli se mi na nanášení gelu nejlépe osvědčila jemná přírodní mycí houba. Naše koupání se nikdy neobejde bez velkého cákání a tak jsme záhy zjistili, že pěna ani jednoho gelu po vniknutí do očí děťátko nepálí, ani oči nijak nedráždí. Gel Dove Sensitive je zcela bez parfemace, gel Dove Rich jemně voní miminkovskou vůní, která nedráždí nosík, oči ani pokožku miminek.

Mycí gely značky Dove Baby pro miminka
Jaké jsou mycí gely Dove Baby

Po koupání s gelem Dove sensitive i Dove Rich byla pokožka našeho zlatíčka dokonale čistá a jemná na dotek. Zdála se mi lehce vysušená, tak jako ostatně vždy po koupání. Pro ošetření jsem proto vždy použila tělové mléko ze stejné řady a hned byla pokožka opět hedvábná a perfektně vláčná. Pro zjištění, jak gely působí na vlásky, jsme je museli na pár dní zapůjčit kamarádce, která má malou princeznu s delšími vlásky, protože náš brouček téměř žádné nemá. Vlásky se princezně po koupání krásně leskly, byly jemné a dobře upravitelné. Mezi oběma gely není při koupání dítěte s normální pokožkou ani po něm až na vůni viditelný rozdíl. Oba přípravky mohu doporučit, gel Dove Sensitive zejména maminkám, které bojují s podrážděním pokožky svých dětí. Dove Rich těm maminkám, které mají rády, když jejich miminka krásně voní. Pro nás je ideální mít po ruce obě varianty.

Koláž fotek

Hodnocení:

WEB7