Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: kojenecká lahvička NUK Nature Sense

Dostala jsme příležitost vyzkoušet novinku mezi kojeneckými lahvičkami s názvem NUK Nature Sense. Do testování jsem se pustila s nadšením, jelikož se mou dcerku snažím naučit pít z láhve. Jak se z ní mé dceři, která všechny lahvičky vytrvale odmítá, pilo? 

Proč právě NUK Nature Sense?

Naše osmiměsíční holčička byla do půl roku výhradně kojena, v půl roce jsme začali s prvními příkrmy a také s prvním pitím vodičky a čajíků. Vyzkoušeli jsme celou řadu saviček od různých značek a výsledek byl vždy stejný. Byla to velká legrace. Naše holčička s radostí žvýkala savičky, tekutinu ovšem nesála. Ta buď tekla všude okolo, nebo zůstávala v lahvičce. Jediný způsob jak do dcery dostat tekutinu jinak než kojením bylo lžičkou. Proto jsem byla velmi zvědavá, jak se nám povede s lahvičkou Nature Sense. Její savička totiž svým tvarem připomíná matčinu bradavku a přizpůsobí se rtům miminka.  Velikost S je určena právě pro miminka, která se učí přecházet z kojení z matčina prsu na pití z láhve.

NUK Nature Sense
NUK Nature Sense

Jak se nám lahvička NUK Nature Sense osvědčila?

Uvařím oblíbený čajík, naplním lahvičku a předávám dceři. Dlouze si ji prohlíží, ostatně jako vždy vše. Bere ji do ručiček a zkoumání pokračuje. Přesto, že lahvička nemá žádné úchytky, držení nedělá naší holčičce žádný problém. Začíná okusovat savičku a jako vždy ji to velmi baví. Nahlas to komentuje svým žvatláním. Zkusím jí lahvičku v pusince upravit a najednou se na chvíli přisaje a dá tři loky. To se nám doposud nepodařilo. Poté pokračuje v intenzivním kousání savičky. Na první pokus to beru jako úspěch.

A po čase?

Už máme za sebou pár pokusů o pití s lahvičkou Nature Sense a sání z lahvičky se postupně zlepšuje. Bude to chtít ještě trpělivost, ale věřím, že se to s touto lahvičkou konečně naše dítko naučí. Po našich zkušenostech je toto opravdu nejvhodnější lahvička pro přechod ze sání z prsu na sání z lahvičky.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB28