Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: paletka Dermacol Color Sensation Wet&Dry

Hned po prvním použití paletky očních stínů od Dermacolu jsem byla mile překvapená, jak lehce se stíny nanášejí na oční víčko a jak dlouho vydrží. Zvláště na podkladové bázi drží opravdu dobře. To je pro mě dost důležité – když při líčení sáhnu po očních stínech, chci, aby vydržely co nejdéle bez jakékoliv dodatečné úpravy. Při aplikaci mě také potěšilo, že se zbytečně „nedrolí“ ani nepráší, což mi u ostatních stínů dost vadí. Pudrová konzistence dokonce umožňuje nanášení na víčko zasucha i zamokra, čímž můžete jednoduše ovlivnit sytost barvy. 

Paletka vhodná na líčení do práce i na rande

Když zmiňuji barvy, na paletce je až 24 třpytivých očních stínů, které se skvěle kombinují. Nejvíc mě oslovily jemnější odstíny zlaté až po stříbrnou nebo tmavě šedou. Paletku tak můžete využít jak do práce, tak na večerní líčení, třeba na ples, večírek či rande.

Celkově hodnotím tyto oční stíny velmi dobře. Co mě však trochu zklamalo, je velikost palety. Je opravdu velká, takže na nošení v kabelce můžete hned zapomenout. Nepraktickou velikost ale bez problémů zastíní skvělá kvalita, proto ji ráda doporučím i svým kamarádkám.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB14