Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: čisticí přípravek na varné desky MR. MUSCLE Cera Fix

Vedlejším produktem vaření bývá obvykle špinavý a umaštěný sporák. Rychlé a efektivní odstranění nečistot z keramických a indukčních varných desek slibuje přípravek MR. MUSCLE Cera Fix, který by měl čištěnému povrchu navíc dodávat lesk a ochranu před dalším ušpiněním. Abyste jeho koupi nemuseli dlouho rozvažovat, osobně jsem ho pro vás vyzkoušela. Jak si vedl?

Poradí si MR. MUSCLE i s odolnými nečistotami?

Po otevření produktu MR. MUSCLE Cera Fix mě upoutala příjemná, nedráždivá vůně a jemná krémová konzistence přípravku. Během samotného procesu čištění jsem se držela návodu na obalu produktu - na suchý hadřík jsem nanesla větší množství emulze a krouživými pohyby stírala nečistoty. Ty pod rukou začaly postupně mizet. Odstranění zaschlých skvrn sice vyžadovalo větší sílu i více času, výsledek však za tu námahu stál. Brilantně vyčištěný a nablýskaný sporák s jemným ochranným filmem na povrchu, který bránil usazení nových nečistot a zároveň usnadňoval další čištění.

A má MR. MUSCLE i nějaká negativa?

Měla bych k jeho používání spíš jedno doporučení, než že by šlo vyloženě o nedostatek. Měl by se vždy aplikovat na úplně studený povrch, v opačném případě hrozí jeho odpařování do vzduchu a následné dráždění dýchacích cest, což by mohlo být nebezpečné především pro alergiky.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB28