Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: srovnání řasenky Maybelline a Dermacol

Taky občas nevíte, po které z řasenek sáhnout? Spousta z nich slibuje vykreslení a natočení řas a liší se pouze cenou. Jelikož jsem při výběru kosmetiky celkem nerozhodná, otestovala jsem řasenky rovnou dvě. Srovnávat budu řasenku Dermacol Mega Lashes Dramatic Look a Maybelline Great Lash Mascara Blackest Black.

Hustý kartáček řasenky Dermacol Mega Lashes

Od této řasenky jsem si slibovala větší objem, natočení řas a celkově výraznější look. Po jejím použití jsem byla spokojená. Dermacol Mega Lashes Dramatic Look řasy natočí, neslepuje, nedrolí se a pověstný kočičí pohled mi vydržel po celý den. Kartáček je klasicky štětinový, velký a hustý. Nemanipulovalo se mi s ním příliš dobře, přišel mi až příliš mohutný. To je možná jediná negativní věc, kterou bych zmínila.

Koláž fotek

Hodnocení:

Maybelline Great Lashes Mascara Blackest Black

Zeleno-růžová barva obalu tuto řasen prozrazuje v každém regálu. Už dříve jsem na tuhle Maybellinku slyšela jen chválu, přestože je levnější než většina ostatních řasenek. Maybelline Great Lash Mascara Blackest Black má poměrně malý spirálovitý kartáček, který řasy krásně odděluje a nezanechává na nich zbytečně moc pigmentu. Přesně takový styl mám ráda. A stejně jako řasenka Dermacol, ani tato se během dne nedrolí a nerozmazává. Pro mě je to ideální poměr cena-výkon.

Koláž fotek

Hodnocení:

Obě řasenky jsem si oblíbila a hodnocení jim nakonec dávám stejné. Zeleno-růžovou Maybelline bych doporučila pro každodenní nošení a hustou Dermacol řasenku doporučuji spíše na veřerní líčení, kdy chcete, aby byl váš pohled víc dramatický.

P-DC1-WEB27