Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: šampón Head&Shoulders Men Ultra Old Spice

Šampony proti lupům používám již delší dobu, a to hlavně jako prevenci. Dříve jsem si kupoval hlavně prémiové značky šampónů a ty z reklam cíleně ignoroval. S tou vší slávou okolo jsem si ale říkal, že na tom Head&Shoulders musí přece něco jen být, když se tak dlouho drží na trhu. Novinku od Head&Shoulders, šampón H&S Men Ultra Old Spice používám už asi 3 týdny a určitě si ho koupím zase, proč?

Čím mě šampón Head&Shoulders Men Ultra old Spice zaujal?

  • První, co mě překvapilo, byla vůně. Spojení těchto dvou značek po stránce vůní mi dává naprostý smysl – není tak intenzivní jako například u deodorantů Old Spice, ale naopak velmi příjemná a určitě vás zaujme.
  • Druhé plus přidávám za spolehlivou prevenci – ani po delším nemytí vlasů se mi lupy ve vlasech neobjevily a vlasy jsem měl stejně jemné jako při používání prémiových šamponů Redken nebo Kérastase.
  • Co beru jako další výhodu, tak mě šampon nijak extra neštípe do očí, pokud se mi tam dostane, než najdu sprchu.
  • Šampón vydrží poměrně dlouho – na umytí běžného pánského střihu totiž stačí nanést na dlaň množství odpovídající přibližně velikosti desetikoruny.
  • Svěžest vlasů a péče o vlasovou pokožku je srovnatelná s ostatními šampóny Head&Shoulders – takže za mě bez chyby. :-)
 

 

Koláž fotek

Hodnocení:

WEB3