Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: ochranné sérum Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner

Fénování a žehlení vlasů patří k mé každodenní rutině, proto je pro mě používání přípravků na ochranu vlasů před teplem samozřejmostí. I když jsem tomu nejdřív nevěnovala pozornost, zjistila jsem, že při pravidelném žehlení vlasů je ochrana opravdu důležitá. 

Na spreji Osis+ Flatliner značky Schwarzkopf mě nejvíce zaujalo, že poskytuje ochranu až do 230 °C. Díky tomu jsem se po jeho použití nebála nastavit svou žehličku na maximum a vlasy jsem mohla žehlit ostošest.

Praktické balení a skvělý výsledný efekt

Svou konzistencí mi trochu připomíná lak na vlasy, po kterém jsou mé vlasy vždycky trochu zalepené. Při prvním použití jsem proto zůstala mírně překvapená. Ale po několika tahech žehličkou a následném rozčesání už byly vlasy krásně uhlazené a na dotek jemné. Sprej vlasům kromě komplexní ochrany dodává i lesk, takže s konečným výsledkem jsem byla opravdu spokojená. Balení v podobě spreje je navíc velmi praktické, při nanášení si neušpiníte ruce a téměř hned můžete začít se žehlením vlasů. 

Ačkoliv mi lepivá konzistence nejdřív vadila, na ochranné sérum Osis+ jsem si docela rychle zvykla a teď ho používám nejen před žehlením, ale i před fénovaním vlasů nebo kulmováním. Jednoduše ho nastříkáte do vlhkých vlasů, chvíli počkáte a můžete začít s úpravou.

Koláž fotek

Hodnocení:

WEB2