Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: tělové máslo HiPP Mamasanft

Pro mě, nastávající maminku, je péče o pokožku opravdu důležitá. Bříško se každým týdnem zvětšuje, pokožka tedy potřebuje být pružná a elastická. Jako každá žena nechci mít následky ve formě strií, proto jsem se rozhodla otestovat nové tělové máslo HiPP Mamasanft.

HiPP Mamasanft: šetrná prevence strií

Na úvod mě překvapilo praktické 200 ml balení přípravku se šroubovacím uzávěrem a pevným plastovým obalem. Oproti jiným přípravkům jej díky tomu můžete lehce přibalit na cesty a nemusíte mít obavy, že se toto tělové máslo v zavazadle stlačí a vyteče. Pro mě je tento fakt velké plus. Krém totiž nosím všude s sebou, protože pokožku je třeba mazat každý den, a to hlavně od 5 měsíce, kdy se bříško začne výrazněji zvětšovat.

Po otevření přípravku mě zaujala příjemná jemná vůně. Přípravek obsahuje kombinaci kvalitního bambuckého másla, zjemňujícího přírodního BIO mandlového oleje a extraktu z rakytníku. Tato kombinace má velmi příjemnou konzistenci a dobře se vstřebává. Přírodní mandlový olej se postará o výživu pokožky a dostatečně ji hydratuje, proto je tento přípravek vhodný i pro sušší pokožku, případně do zimního období. Unikátní složení pokožce rovněž dodává elasticitu, kterou v těhotenství velmi potřebuje.

Funguje tělové máslo HiPP Mamasanft?

Tělové máslo používám přibližně měsíc, a to dvakrát denně. Momentálně jsem v 7 měsíci těhotenství, takže bříško už znatelně povyrostlo. Kromě břicha mažu i boky, zadeček a ňadra a zatím jsem s účinky přípravku maximálně spokojená. Nikde jsem totiž nenašla ani jednu strii.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB23